כתבות נבחרות

ציפוי אמבטיה
היתרונות של ציפוי אמבטיה

האפשרות לבצע ציפוי אמבטיה באה על חשבון שיפוץ כללי המלווה בהוצאות גבוהות. הציפוי מיושם בתהליך מהיר, פשוט וקל וניתן לחסוך באמצעותו מאות אלפי שקלים. את הציפוי ניתן לבצע כמעט בכל סוגי האמבטיות. הוא משדרג בצורה משמעותית את חדר האמבטיה והוא יכול להתאים גם לחדרים בבתי מלון או בתי הארחה.
מלבד היתרון הכלכלי, ציפוי אמבטיה הוא בעל נוכחות אסתטית. הציפוי הוא אלמנט דקורטיבי העולה בקנה אחד עם סגנון העיצוב המודרני. ציפוי מוסיף רעננות לאמבטיה ולכן הוא מבוקש בקרב בעלי בתים ודירות בכל רחבי העולם. כדאי להגיע אל אחד מאולמות התצוגה כדי לבדוק מקרוב כיצד נראה ציפוי אמבטיה, או להתרשם מקטלוגים הנמצאים באתרי האינטרנט.

מתי מבצעים את הציפוי?
הסיטואציות המתאימות עבור יישום ציפוי אמבטיה הן לקראת שיפוץ, לפני כניסה לבית חדש או כאשר רוצים לבצע שינוי ספציפי בעלות מינימאלית. התהליך אורך שעות בודדות בלבד ולכן הוא אינו דורש היערכות מוקדמת. אפשר להתחיל וליישם את הציפוי באותו יום מבלי לפגוע בשגרה. עובדה זו הופכת את הציפוי לתהליך המתאים גם לבעלי משפחות עם תינוקות וילדים. במקביל, בני גיל הזהב בוחרים לעיתים קרובות לבצע את הציפוי בחדר אמבטיה קיים ולנצל את ההזדמנות כדי להוסיף אביזרי עזר בטיחותיים.

יש מגוון סוגים של ציפויים וחיפויים מתוכם ניתן לבחור. הדבר החשוב הוא למצוא את התזמון המתאים ליישם ציפוי אמבטיה, להתייעץ עם אנשי המקצוע הנכונים ולשאוב השראה מדוגמאות מתאימות. מומלץ להביא בחשבון את אופי השימוש באמבטיה ולהגדיר מראש מטרות וצרכים. ההבדל העיקרי הוא בין אמבטיות גדולות בבתי משפחות לבין חדרי אמבטיה קטנים בדירות שכורות. היתרונות של הציפוי מוכיחים את עצמם והם משתלמים בטווח הקצר והארוך.


 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010