כתבות נבחרות

קייטרינג לאירועים
סוגים שונים של שירותי קייטרינג לאירועים

אתם עומדים לחגוג אירוע בעל אופי אישי או עסקי? אין כל צל של ספק כי אחד מן הדברים שחשוב לכם לבחור מראש, הוא האוכל אשר יוגש במהלך האירוע לכל האורחים שהזמנתם לחגוג איתכם. אין זה סוד כי מאז ומעולם נראה כי אוכל טוב, הוא המפתח לכל אירוע מוצלח, ואין זה משנה אם מדובר על אירוע פתיחת שנה במקום העבודה, או על מסיבת בר המצווה של הבן שלכם לצורך הענין. על כן, כאשר אתם בוחרים חברות קייטרינג לאירועים חשוב מאד לוודא כמובן מה טיב המזון ומה הוא היצע המנות אשר יש בתפריט. אולם יש לציין כי לפני כן, עליכם לקבל החלטה בסיסית מאד - איזה סוג של קייטרינג לאירועים אתם בכלל תרצו לבחור עבור האירוע אשר בו מדובר?

כמה סוגים אשר מהם אפשר לבחור

ראשית, אפשר לבחור קייטרינג לאירועים שמתאים בעיקר לאירוע קוקטייל. מדובר על מנות קלילות יחסית, אשר מיועדות בעיקר להיות טעימות, אך לא לספק תחליף לארוחה מלאה. באירוע קוקטייל מסוגים שונים, אפשר למצוא בר משקאות, וכמה מגשי אירוח, לרוב בעלי גוון חלבי, אך יש גם אפשרות לאירועי קוקטייל עם קייטרינג לאירועים שיהיה בשרי.

אם מדובר על אירוע עם ארוחה של ממש, אפשר כמובן לחבור בשתי אופציות שונות. אופציה אחת היא להזמין קייטרינג לאירועים אשר יהיה בשיטת הבופה - שבה אנשים קמים ובעצם נוטלים את המנות מן הדוכנים השונים. אפשרות שניה היא להזמין שירות של קייטרינג לאירועים עם שירותי הסעדה מלאים, כך שיהיו מלצרים אשר יגישו את המנות לאורחים שלכם. יש חברות שפועלות רק בשיטה אחת, ויש כאלו שיציעו לכם לבחור.

ומכאן ממשיכים להחלטות הבאות

לאחר שקיבלתם החלטה זו, תוכלו לפנות לחברת קייטרינג לאירועים ולקבל ביחד איתה החלטות שונות בנוגע למנות שיוגשו, כמות המנות, ושירותים נוספים שתוכלו לקבל מהן. חשוב מאד גם לבצע תיאום בין חברת קייטרינג לאירועים לבין מתחם האירועים שבו אתם שוהים, כדי שיהיה סנכרון מלא בין שתיהן, והאירוע שלכם יהיה מושלם.
 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010