כתבות נבחרות

קרוואנים
השכרת קרוואנים – 4 סיבות מדוע לעשות זאת
אם אתם חושבים על השכרת קרוואנים אתם לא לבד. בשנים האחרונות טיולי קרוואנים נכנסו לישראל והפכו לפופולריים יותר מאי פעם. הסיבות לטייל עם קרוואן הן רבות ואם אתם אוהבים לטייל המאמר הבא נכתב במיוחד עבורכם.

סיבה ראשונה – עצמאות בטיול
כל מי שאוהב לטייל ולהיות עצמאי במהלך הטיול ימצא כי השכרת קרוואנים היא במיוחד עבורו. העובדה כי בקרוואן יש את כל מה שנדרש כמו למשל מקלחת, מקום לינה ומטבחון, יכולה להפוך את הטיול למושלם בלי כל תלות באף אחד. טיול זה מתאים לזוגות שרוצים ליהנות מחופשה בלי לצאת למקומות עם אנשים נוספים והיא מתאימה גם למשפחות שרוצות להכין את האוכל המועדף עליהן במהלך הטיול בלי להיות תלויות במסעדות בדרך.

סיבה שנייה – לישון בנוחות
שינה בקרוואן היא נוחה יותר מלינת שטח. כל מי שרוצה לשלב בין השניים ימצא כי השכרת קרוואנים נותנת לו פתרון מושלם. מצד אחד אפשר לישון באזורי טבע ומצד שני אין צורך לפתוח בכל פעם אוהל ולהתפשר על שינה על משטחים שלא תמיד מתאימים לשינה (ויכולים לגרום גם לכאבי גב המעיבים על המשך הטיול).

סיבה שלישית – לקחת את כל מה שאתם רוצים

אחת הסיבות לנסוע לטיול בקרוואן היא הציוד. הקרוואן הוא גדול יותר מכל כלי רכב משפחתי ואפשר לקחת בו כל מה שנחוץ לטיול ועוד יישאר בו מקום נוסף.

סיבה רביעית – טיול ארוך
קל יותר לקיים טיול ארוך בקרוואן לעומת טיול ברכב רגיל. השכרת קרוואנים היא פשוטה יחסית ואפשר לקבוע לכמה זמן נוח לצאת לטיול כאשר הוא יכול להימשך גם שבוע שלם או יותר. בקרוואן אפשר לעבור את כל הארץ, לאורכה ולרוחבה בלי לדאוג למקומות לינה בדרך.
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010