כתבות נבחרות

רואי חשבון
מקצוע רואי חשבון הפך בשנים האחרונות להרבה יותר מקיף ואחראי והתפתח בצורה משמעותית לעומת מה שהיה נהוג בעבר הרחוק. כיום, רואי חשבון אינם רק אנשי מקצוע טכניים אשר עושים ביקורת לספרי החשבונות של חברות ומגישים את הדוחות השנתיים שלהם בישראל אל רשויות המס השונות, רואי חשבון מודרניים הם אנשי מקצועיים מובילים אשר מעורבים בכל האספקטים של ניהול עסקים מן הבחינה הפיננסית.

רואי חשבון מערכתיים

יותר ויותר רואי חשבון הם בעלי השכלה רחבה בכל הקשור לניהול כספים. רבים מרואי החשבון לומדים במסלולים שונים אשר משלבים את המקצועות של ניהול עם ראיית חשבון, מימון עם ראיית חשבון, כלכלה עם ראיית חשבון ואפילו משפטים וראיית חשבון. רואי חשבון צעירים אלה משתלבים בחברות שונות או שהם לחילופין פותחים משרדים עצמאיים ומספקים שירותי ניהול פיננסיים הרבה יותר רחבים מאשר שירותי ראיית חשבון קלאסיים. רואי חשבון מערכתיים אלה נהיים יותר ויותר מבוקשים כיום בשוק הפיננסי בארץ ובעולם כולו.

רואי חשבון כמנהלי עסקים

אין כל ספק, כי כיום תמצאו יותר ויותר רואי חשבון או כאלה שיש להם השכלה של ראיית חשבון מנהלים חברות שונות. הידע שלהם בתחום החשבונאות יחד עם השכלה אשר רכשו בתחום הניהול, הפיננסים או הכלכלה מכשיר אותם כמובן להיות מנהלי חברות שונות. רואי חשבון צעירים הם יותר ויותר שאפתניים והם משתמשים בהסמכה שלהם על מנת למנף את עצמם למקום הרבה יותר גבוה מאשר עשו זאת קודמיהם בתפקיד בדור הקודם.

רואי חשבון לכל עסק

למרות האמור לגבי רואי חשבון מודרניים, עדיין זקוק כל עסק לרואה חשבון מומחה. אבל כיום, כאשר השוק נפתח לרעיונות חדשים ורואי חשבון יכולים להציע לכם הרבה יותר מרק שירותי חשבונאות והגשת דוחות, תוכלו להיעזר בהם כדי לקדם את העסק שלכם ולהצליח יותר ממה שחשבתם. אם אתם מחפשים רואי חשבון לעסק החדש שלכם תחשבו על רואי חשבון שיוכלו להעניק ערך מוסף לניהול הפיננסי של העסק שלכם ולא רק שיבקרו את הדוחות ויגישו אותם לרשויות המס בסוף כל שנה.


 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010