כתבות נבחרות

רוח המיסטיקה
 היסטוריה

 יכולותיה הנפלאות של המיסטיקה מוכרות לאנושות עוד משחר ההיסטוריה. היא תמיד רחפה מעל ראשנו, אז, לפני אלפי שנים, כשאנושות עוד הייתה בחיתוליה וגם היום, כשאנו חורשים את שדות היקום ועמלים על בינה מלאכותית. רוח המיסטיקה תמיד הביאה לחיינו משוב רענן של חוכמה והבנה, היא תמיד סייעה לנו בהתמודדות בחיים הגשמיים ותמיד כיוונה אותנו אל נקודת האור בחיים הרוחניים. צריך רק להאמין כי המפתח לחיי האושר נמצא בידינו.

 

 ספרים

 לרוח המיסטיקה ישנו תפקיד חשוב ומכריע בספרות העולמית וגם בספרות היהודית. אלפי ספרים נכתבו בנושא מרתק זה, מהם האנושות עד היום שואפת חוכמה רבה. והכוונה היא לספרי דת שמאז ומעולם ליוו אותנו בחיים הגשמיים, לספרי היסטוריה הגדושים בהתגלויות המיסטיות שעד היום אנו מנסים להבין אותן ולספרי אומנות המציגים בפנינו סיפורים מרגשים המלאים בהוכחה שלמיסטיקה יש כוח עצום לשנות את חיינו לטובה. צריך רק להאמין ולשאוף בכל כוחנו לשינוי המיוחל.

 

 סרטים

 גם עולם הסרטים היא זירה בה המיסטיקה והמיסטיקנים יכולים לחשוף לעולם את נפלאותיו של עולם הרוח. כך למשל, בסרטים רבים אפשר לראות התיחסות לנושא של גילגול נשמות וישויות עליונות. בעזרתם אפשר להבין על הרוחות הסובבות את בני האדם בעולם הגשמי, מסרטו של וים ונדרס אפשר ללמוד על מהות החיים בגוף האנושי ויש עוד הרבה דוגמאות נפלאות הממחישות את קיומה של המיסטיקה בחיינו, ללא קשר לאמונתנו. סרטים אלה גורמים לנו לחשוב ולשאול שאלות לגבי קיומנו האמתי.  

 

 מיסטיקנים

 אם כבר מדברים על רוח המיסטיקה איך אפשר לשכוח את המיסטיקנים עצמם הממלאים תפקיד של מתווכים בין הישויות העליונות לבני האדם. אסטרולוגים, נומרולוגים, מומחי קבלה, הילרים, מתקשרים, פותרי חלומות ופותחים בקלפים – כולם מציעים את כישוריהם הייחודיים כדי שלנו יהיה הרבה יותר קל וברור לחיות בחיים הגשמים. בעזרת ההדרכה הרוחנית שלהם אנו יכולים להגשים את כל חלומותינו ולמצוא את שביל הזהב המוביל אל אושר אמיתי שללא ספק ניתן להשגה רק לאחר שנדע לשלב נכון בין חומר יחד עם רוח המיסטיקה.


© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010