כתבות נבחרות

שמלות כלה
יום החתונה הוא ללא ספק אחד הימים המיוחדים ביותר שאדם חווה. אם עדיין לא חווית את יום החתונה, צפי לאחד הימים המרגשים ביותר בחייך ללא ספק. זהו היום בו את ובן זוגך מתאחדים ונשבעים אמונים, למול כל המשפחה והחברים. יום החתונה הוא היום שלך ושל בן זוגך, ביום זה כל עיני האורחים יינשאו אליכם. כשם שזהו היום שלך, עליך להיות שלמה עם כל המראה שלך, החל מהתסרוקת, האיפור ועד לשמלה שלך. שמלות כלה הן אחד הדברים שמייחדים אותך בחתונה, החתן לדוגמה, לבוש בחליפה יוקרתית, אך חליפה יוקרתית לובשים גם למטרות אחרות, לעומת זאת שמלות כלה הן שמלות מיוחדות שמיועדות רק לחתונה, וכאשר רואים מישהי בשמלת כלה, מבינים שהיא מתחתנת ביום זה.

שמלות כלה – כיצד לבחור?
יש כמה דרכים שבעזרתן תוכלי לבחור שמלת כלה:
• התייעצות עם מעצבים – כמובן שאת שמלת הכלה תרכשי ממעצב שיעצב אותה בדיוק לגופך. מעצבים הם הגורם העיקרי שמומלץ להתייעץ איתו. הם תפרו סוגים רבים ומגוונים של שמלות כלה, והתאימו אותן למגוון סוגי גוף של נשים. אם ישלך איזשהו סגנון של שמלה בראש שמושך אותך, האופציה של התייעצות עם מעצב מומלצת לך מאוד.
• אתרי האינטרנט – גם אתרי האינטרנט הן אופציה מצוינת לחפש אחר השראות ועיצובים לשמלת הכלה שלך. תוכלו לחפש אחר תמונות של מגוון עיצובים מעניינים, ואת אלו שהכי מושכים אותך תוכלי להדפיס ולהראות למעצב בכדי לעצב שמלה מעניינת דומה. אם את לא סגורה על סגנון מסוים, השראה וצפייה בתמונות של עיצובים היא הדרך הטובה ביותר להבין לאיזה כיוון את רוצה ללכת.

שמלות כלה – טיפים נוספים

• אל תתעלמי מחלקה התחתון של השמלה. נשים רבות נוטות לשים דגש בעיקר על החלק התחתון, אך החלק העליון חשוב לא פחות, ודווקא אליו יותר ישימו לב מאשר לחלק התחתון.
• הנוחות היא חלק חשוב לא פחות מהעיצוב. תזכרי שאת הולכת ללבוש את השמלה הזאת למשך יום שלם כמעט, ולכן אם העיצוב הוא בדיוק לטעמך אך את מרגישה אי נוחות עם השמלה, עדיף לך אפילו לוותר עליה.

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010