כתבות נבחרות

תיקים
תיקים שונים למקומות שונים

האם ניסיתם לדמיין לעצמכם עולם ללא תיקים? ברגע הראשון זה נראה ממש קל – אין תיקים וזהו. אבל ברגע השני אתם פתאום תתחילו לשאול את עצמכם – אבל איפה אני אסחוב את כל הדברים הנחוצים לי בכל מקום? כשאני הולך ללמוד אני זקוק לתיק עבור הספרים המחברות והמחשב שלי, כשאני הולך לעבודה אני צריך לקחת איתי את כל הניירות והמחשב שלי, וכשאני יוצא לים אני צריך לסחוב את כל הדברים לים – מגבת, שמן שיזוף, מפתחות של האופנוע, משקפים לצלילה וגם ספר לקריאה. עולם ללא תיקים גרוע מעולם ללא כובעים.

תיקים למקומות מיוחדים

כפי שהתברר לנו לא ייתכן עולם ללא תיקים. עוד בתקופת קדומות ניסו בני האדם ליצור לעצמם חפצים שבאמצעותם יוכלו לסחוב דברים לדרך. לא גדולים מידי ולא קטנים מידי. תיקים. כיום יש סוגים שונים של תיקים לכל מטרה ואירוע, אבל יש תיקים שלוקחים למקומות או לאירועים מיוחדים והם לא סתם תיקים מעוצבים ויפים. תיקי תלמידים מסוגים שונים הם תיקים כאלה, תיקי משרד לעבודה הם תיקים כאלה, תיקים לים או לבריכה, תיקי אוכל לאנשים שעובדים בשטח וגם תיקים של מדריכי טיולים הם תיקים למקומות מיוחדים.

ממה עשויים התיקים?

תיקים עשויים מחומרים שונים ומצבעים שונים. שילוב נכון בין חומר לצורה ולצבע ייצור תיק מוצלח שרבים ירצו אותו. מעצבים רבים מן העולם טורחים לעצב לנו תיקים וגם מעצבים מקומיים עושים זאת בהצלחה מרובה. תיקים עושים מבד, מעור, מפלסטיק ואפילו מנייר ועץ. ניתן לשלב גם מתכות שונות לחיזוקים, והצבעים ישתנו מתיק לתיק על פי המודה, סוג התיק ולאיזה אירוע הוא מיועד.

תיקים לטיולים

לטיולים יש תיקים שונים. תיקי מסמכים וכסף קטנים ובינוניים, תיקי נסיעה גדולים וכבדים, תיקי נסיעה בינוניים לנסיעות קצרות, או תיקי נסיעות למטיילים עם תרמילים שהם בעצמם סוג מסויים של תיקים. אין ספק, כי יש מגוון עצום של תיקים ברמות מחיר כאלה ואחרות, וכל שנותר הוא לבחור את התיק המתאים לכם.
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010