כתבות נבחרות

תיקי גברים
תיקי גברים - רמה אחת מעל כולם

בשנים האחרונות, יותר ויותר גברים ישראלים הבינו את חשיבותו של תיק ותרומתו העצומה הן לנוחות והן למראה החיצוני. גברים כבר לא מסתובבים עם כיסים מפוצצים במפתחות, סיגריות, טלפון וארנק אלא מוסיפים להופעתם תיק גברים אלגנטי. אולם לא כולם עדיין הפנימו את המסר וכתבה זו אולי תפתח בפניהם פרספקטיבה חדשה.

בחנויות אפשר היום למצוא תיקי גברים בשלל סגנונות, עיצובים, צבעים ואיכותיות, כך שכל גבר יכול בקלות למצוא את התיק המתאים לו. מבחר תיקי גברים הוא עצום: תיקים עם אחיזה ידנית (תיקי עור, דמוי עור או בד), תיקים על הכתף (באלכסון או על החזה), תיקי מחשב, תיקי גב, תיקי מסמכים, תיקי רחצה וכן הלאה. כל גבר והתיק שלו.


תיקי גברים


תיקי גברים – מראה אורבני אופנתי


לגברים האוהבים את הלוק האורבני האופנתי ישנו מבחר עצום של תיקי גברים. תיקים בעלי מראה אורבני אלא הם תיקים המעניקים לגבר מראה אופנתי, צעיר, מעודכן ושיקי. הם משמשים אותו לאקססוריז לכל מקום ובכל שעות היום.

בין התיקים האופנתיים: תיקים עם אחיזה ידנית (עם רצועות קצרות), תיקי מחשב (עם רצועה או בלעדיה או על הגב), תיקי צד על הכתף או אלכסונית על החזה. מבחר הצבעים הוא עצום: לבן, שחור, חום, כחול, כתום, פוקסיה, אפור עכבר וכו'. תיקי עור הם מטבע הדברים המועדפים ביותר על גברים אך ישנם לא מעט הבוחרים בתיקי בד.

תיקי גברים – מראה טבעי ופשוט

תיקי גברים במראה טבעי הם תיקים הרבה יותר פשוטים ומטבע הדברים פחות אופנתיים. כי מה שחשוב כאן לגבר זו האיכות והנוחות ופחות המראה החיצוני. קשת הגוונים של תיקי גברים טבעיים היא רחבה: תיקים בצבע ירוק, צבע חום, צבע שחור או בז'.

דגמים אלו פחות יתאימו לגברים בעלי חזות של אנשי עסקים אלא יותר לגברים בעלי מקצועות חופשיים. בחנויות אפשר למצוא תיקי קנבס המשתלבים היטב עם ג'ינסים ועם מכנסיי בד מפשתן או כותנה. אפשר גם למצוא תיקי צד מבדים שונים ותיקי גב קלאסיים במגוון צבעים, צורות וסגנונות.

תיקי גברים – מראה קלאסי אלגנטי

מבחינת דגמים קלאסיים, תיקי עור בצבע שחור או חום הם בגדר הימור בטוח, ותיקים בשוק ומאוד אהובים. תיקים אלו מתאימים כמעט לכל גבר, אך במיוחד לאנשים עסקים ועורכי דין. שכן תיקי גברים במראה הקלאסי מעניקים לגברים לוק רציני ומבוגר יותר. גם כאן אפשר למצוא סגנונות רבים: תיקי גב למחשב או למסמכים, תיקים עם ידית אחיזה או עם רצועה.

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010