כתבות נבחרות

דן מנו

מאת: רוני לב

דן מנו הוא השורד שכולם אוהבים לשנוא

על פי חוקי המשחק של תוכנית הריאליטי "הישרדות" מציבים קבוצה גדולה של אנשים שמחולקים לשני שבטים על אי בודד, שם הם צריכים לחיות מספר שבועות בתנאי מחייה לא קלים, עם משימות שהפקת התוכנית מציבה בפניהם, וכמובן עם הידיעה שהם צריכים להדיח את אחד המשתתפים בכל תוכנית. שורדים רבים השתתפו בתוכניות לאורך השנים, אך הצופים ומדורי סלבס זוכרים מספר בודד של שמות, כאשר הבולט בהם הוא דן מנו. מדובר באחד השורדים המניפולטיביים ביותר, שהשתמש בכל החוקים של המשחק, ובכל היכולות התחמניות שלו על מנת שיישאר לאורך כל התוכנית.

ההיסטוריה של דן מנו

דן מנו נולד וגדל בחיפה, שם התפתח עד לרגע שבו התגייס לצבא. הוא שירת בסיירת אגוז של חטיבת גולני ואת מרבית השירות הצבאי שלו הוא עשה בלבנון. הוא בעל תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנהל עסקים, והוא מתגורר בלונדון, שם למד את התואר השני שלו, מתגורר ומנהל את החברה שלו. בתוכנית "הישרדות" הוא כיכב כאחד השורדים המועמדים לזכות בפרס הגדול של המשחק – מיליון שקלים. מנו הוא נצר למשפחת הספנות המפורסמת, ואומרים שכסף לא הייתה הבעיה הגדולה שלו, ולשחק את המשחק זה היה המנוע שהביא אותו עד למעמד המכובד של הגמר הגדול בעונה הראשונה של התוכנית.

דן מנו הלך עד הסוף

בתום העונה הראשונה דן מנו הגיע למקום השלישי, כאשר המקום השני היה נועם טור ואת הפרס זכתה נעמה קסרי. בנוסף לדן מנו, גם את שני השמות האחרים זוכרים לאורך השנים וכל אחד מהם המשיך לפתח את הקריירה האישית שלו ברמת הפרסום הראויה, ואילו בשנים שאחרי זכרו פחות ופחות שמות. אחת העובדות שהייתה ידועה על מנו היא היכולת שלו לתמרן אנשים בכדי להשיג את מה שהוא רוצה. בתוכנית "הישרדות" צריכות להיכרת בריתות על מנת שניתן יהיה לייצר לכל משתתף את הגב שלו, שישמור עליו מפני הדחה בתוכנית שבה יש צורך בהדחה שכזו, ואם אדם כמו מנו הצליח להחזיק מעמד לאורך כל התוכנית, למרות שמזימותיו היו ידועות, זה אומר הרבה על האדם עצמו.

העונה החדשה של "הישרדות"

כיום דן מנו משתתף בעונה החדשה של התוכנית, כאשר בה מכנסים את מיטב המשתתפים משלוש העונות הראשונות, ובנוסף ישנה גם קבוצת אוהדים של התוכנית, שהחליטו כי הם רוצים להראות לשורדים המיתולוגיים שהם יכולים גם כן להשתתף, לשרוד, ואף לנצח בגדול. נשאר רק לאחל לעו"ד/מנחה/שורד דן מנו בהצלחה.

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010