כתבות נבחרות

חנות מיסטיקה
חנות מיסטיקה ואסטרולוגיה | אמנון אופיר


חנות מיסטיקה היא בדיוק מסוג המקומות שהייתי מוכן לגור בהם. מקום שהייתי מוכן להיתקע בו כמה שעות באמצע היום, מקום בו אף פעם יכול לשעמם לי. שהרי יש בחנות כזו כל כך הרבה מוצרים מעניינים והרבה ידע עתיק המציע זמן מיסטיקה בחיי. מהם הדברים שאפשר למצוא בתוך חנות מיסטיקה?


קריסטלים ואבני חן

לכל אחד יש את המקום האהוב עליו. חנות קריסטלים היא המקום האהוב עלי! מי שהתנסה במהלך חייו בשיטות ריפוי אלטרנטיביות ובמדיטציות מודע לעוצמה של קריסטלים למטרת פתיחת מזל. אם לכל אבן חן יש את המאפיינים שלה, קריסטל הוא סוג של מגבר שמגביר אנרגיות סביבו. כלומר אם נעשה רייקי, רייקי עם קריסטל עשוי להגביר את אנרגיית הריפוי. יש אנשים שמסוגלים להרגיש אנרגיה של אבן. כשהייתי בהודו לפני שנים, יכולתי לשבת שעות ארוכות בתוך חנות קריסטלים ורק להחזיק ביד אבנים, להרגיש את איך ליבו של הקריסטל פועם בתוך כף היד.


חנות מיסטיקה


קלפי טארוט


חנות מיסטיקה מציגה בד"כ סוגים שונים של קלפים: קלפי טארוט, קלפי מודעות ועוד. אם יתמזל מזלכם, יש מי שמאפשר לבצע פתיחות של קלפי טארוט בחנות עצמה. היתרון הוא שיש עם מי לחלוק את התובנות באותו הרגע. מוכרים בחנויות מסוג זה שולטים בד"כ בתורות הללו ויכולים ללמד אותנו דבר או שניים.


אסטרולוגיה

בעוונתיי אני גם חובב אסטרולוגיה. חנות מיסטיקה טובה מחזיקה ספריית ספרים מכובדת עם ספרים בנושאי ניו אייג' שונים. כמו שבסטימצקי אני יכול לקרוא במשך שעות, גם פה זה לא נגמר. הכי כיף אם יש מקום נוח לשבת ולעיין בספרי אסטרולוגיה, כמו גם נומרולוגיה. בתור מזל אריה אני תמיד אוהב לקרוא על מזל אריה. אומרים בעולם אסטרולוגיה כי זה המזל שהכי אוהב את עצמו, ואולי יש בזה משהו...כמו כן אסטרולוגיה מספקת לנו הורוסקופ יומי חודשי ושבועי.


מוצרי פנג שואי


אין חנות מיסטיקה בלי אביזרים שונים של פנג שואי. מוצרי פנג שואי כוללים תמונות המסמלות תחומי חיים מסוימים, פסלוני מזל, כדורי קריסטל, מצפנים ועוד. מוצרי פנג שואי מיועדים במקור לשמש יועצי פנג שואי כחלק מתיקונים אנרגתיים בחלל. מבחינתי, מדובר במתנות קטנות ונורא חמודות. אלו בדיוק מסוג הפריטים שאני אוהב לקנות כמתנה לחברים.

שמנים ארומטיים


זה אולי הפרטי המשמעותי ביותר בתוך חנות מיסטיקה. כל הריחות הללו של וניל ושל פצ'ולי מסממים אותך במהלך שהותך. אחרי שאתה יוצא מהחנות לעשן האוטובוסים אתה מרגיש כאילו נזרקת מגיהנום לגן עדן...

בקיצור, חנויות מיסטיקה מאפשרות להירגע ולגלות דברים מעניינים בכל מיני נושאים...
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010