כתבות נבחרות

חתונה בעופרים
אירוע מושלם דורש השקעת מחשבה

מי מאתנו לא אוהב אירועים מושלמים? בר מצווה או בת מצווה, חתונה או כל אירוע אחר – לא כל יום יש לנו כזו סיבה למסיבה, ואנחנו רוצים שהאירוע שלנו לא ישכח וידברו עליו הרבה אחרי שיסתיים. על מנת שהאירוע שלנו באמת יהיה כזה, יש להשקיע מחשבה רבה בכל הפרטים: האוכל, המוזיקה של הריקודים, התכנית האמנותית, עיצוב המקום וכמובן – בחירת המקום שבו נערוך את האירוע. לפעמים התכנון של כל הפרטים האלו אינו כל כך פשוט. היה הרבה יותר נוח אם מישהו אחד היה מרכז את כל צרכי האירוע ודואג לכל הפרטים, לא?

בגן אירועים עופרים ידאגו לכל הפרטים

אם אתם רוצים להגיע למקום שבו לא רק שתהיה לכם התפאורה המושלמת ליום המיוחד שלכם, אלא גם ידאגו לארגן לכם את האירוע מאל"ף ועד תי"ו – חתונה בעופרים, זה המקום בשבילכם. לעובדי גן האירועים עופרים, יש ניסיון רב שנים בהפקת אירועים מכל הסוגים. אנחנו נסייע לכם בכל שלב ובכל פרט, החל מתכנון ראשוני של האירוע ועד לבחירות החשובות של התפריט, המוזיקה והעיצוב של השולחנות ושל רחבת הריקודים. המתחם של עופרים כולל גם אולם אירועים מרווח וגם גן אירועים באווירה כפרית, הכולל גם פינות ישיבה וכל מה שצריך להיות בגן אירועים. בנוסף, ניתן לקיים בגן האירועים גם אירועים עסקיים, כמו למשל ערבי גיבוש עובדים של חברות גדולות.

אירועים מיוחדים זה רק פעם בחיים

ישנם אירועים שיש הזדמנות לחגוג רק פעם בחיים. בהזדמנויות כאלו זה בדיוק הזמן להוציא לפועל את החלומות שלכם, ולהגשים במציאות את מה שחלמתם שיהיה באירוע הבא שתארגנו. בעופרים יעמוד לרשותכם צוות שלם של אנשי מקצוע שיסייעו לכם בכל שלב על מנת להגיע בדיוק לתוצאות שדמיינתם בעיני רוחכם.

 

 

© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010