כתבות נבחרות

The Voice ישראל
The Voice ישראל

סוף סוף The voice הגיעה לישראל, המתחרה הגדולה של אמריקן איידול בארצות הברית הגיעה להתחרות בכוכב נולד ולגלות עוד כישרונות צעירים בדרך מיוחדת ומקורית שתגרום לכם להתמכר למסך. אז במה שונה The Voice ישראל מתוכניות ריאליטי אחרות? ובמה שונה The Voice ישראל מתוכניות הכוללות בתוכן אודישנים ושירה?


הזוכה של השנה שעברה בארה"ב - מומלץ לראות עד הסוף
שלב ראשון של The Voice ישראל – אודישנים עיוורים

המתמודד שמגיע לאודישנים לא רואה את פניהם של השופטים, הוא עומד על במה ומופיע מול קהל אך השופטים לא רואים אותו. השופטים שומעים את קולו של המתמודד השר ובמידה והם אוהבים את ששמעו עליהם ללחוץ על כפתור, הכפתור מסובב את הכיסא של השופט כך שהוא יכול להביט במתמודד הנבחר. לאחר שהכיסא של השופט הסתובב מתחילה העבודה המשותפת בין המתמודד והשופט. במידה ושני שופטים הסתובבו אל המתמודד, הכבוד ניתן למתמודד המאושר והוא בוחר עם מי מהשופטים הוא בוחר להיות לאורך כל התוכנית.

בסופו של דבר לכל שופט נבנית קבוצה המורכבת מבחירותיו במהלך אודישנים לthe voice ישראל. את הקבוצה הזו השופט ילווה וידריך כל העונה, כשהתחרות היא גם בין השופטים (מנטורים) וגם בין המתמודדים. השופטים רוצים להיות אלו שיגלו את The Voice ישראל הבא והמתמודדים רוצים להיות זוכי The Voice ישראל.


השלב השני של The Voice ישראל – דו קרב

כל שופט בוחר שני זמרים מתוך הקבוצה הפרטית שלו שיתמודדו אחד נגד השני, כך לאט לאט מרכיב השופט את נבחרת הגמר של הקבוצה שלו. נבחרת הגמר תעלה לשלב הסופי של תחרות The Voice ישראל.


השלב השלישי של The Voice ישראל – ההופעה החיה של המתמודדים

בשלב הסופי של The Voice ישראל הוא השלב המכריע, כל זמר מופיע בשידור חי במטרה לזכות ב- The Voice ישראל ולהיכנס לעולם המוסיקה בישראל.


במה שונה The Voice ישראל מתוכניות ריאליטי אחרות?

The Voice ישראל שונה מתוכניות ריאליטי אחרות מכיוון שהשופטים לוקחים חלק חשוב בתוכנית. השופטים שכבר הוכיחו את עצמם בעולם המוסיקה הישראלית צריכים להוכיח את היכולות שלהם בפיתוח הקול והשירה של המתמודדים. השופטים הם לא רק מביעי דעה כמו בתוכניות ריאליטי אחרות.

The Voice ישראל תביא למסך הקטן שלנו לא רק זמרים צעירים, כל הופעה היא הפקה מיוחדת במינה, שירת המתמודדים היא בלווי תזמורת חיה ורקדנים הלבושים בתלבושות סגנוניות. ההופעות נערכות באולפן ענק שנותן גם למתמודד וגם לקהל את התחושה של הופעה חיה של זמר גדול ומצליח.


 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010