כתבות נבחרות

אודישנים לthe voice
התוכנית האהובה הגיעה מארצות הברית ועכשיו גם לנו יש בארץ את דה וויס. דה וויס היא תוכנית שמחפשת אחר זמרים בדרך מיוחדת שעוד לא נראתה כמותה. אחת הסיבות שהתוכנית הזאת מיוחדת כל כך היא האודישנים שלה.

אודישנים לthe voice – מה מיוחד כל כך?


אודישנים לthe voice נערכים מול כיסאות עליהם יושבים המנטורים, רק שהמנטורים לא יכולים לראות את המתמודדים אלא רק לשמוע אותם. אודישנים לthe voice באמת שמים במקום הראשון את יכולות השירה של הזמרים המתמודדים בתוכנית בכך שהמנטור מרוכז אך ורק בשירה ולא בשום דבר אחר במהלך התוכנית.אודישנים לthe voice– איך זה עובד?


כפי שצויין קודם, המנטורים יושבים כשמבטם מופנה לצד ההפוך מהבמה והם לא רואים את המתמודדים ששרים עליה. הם מקשיבים לכל מתמודד ומתמודד שמגיע אל אודישנים לthe voice, במידה והם אוהבים את איכות השירה וסגנון השירה של הזמר הם לוחצים על כפתור אדום וגדול הניצב מולם, הכפתור גורם לכיסא להסתובב ולהפגיש בין המנטור למתמודד.

הלחיצה על הכפתור היא סוג של התחייבות מצד המנטור, בלחיצה על הכפתור מכניסה אוטומטית את המתמודד לנבחרת שלו. במקרים בהם כמה מנטורים הסתובבו למתמודד אחד, זכות הבחירה עוברת למתמודד והוא מחליט לאיזה נבחרת של איזה מנטור הוא מעוניין להיכנס.

אודישנים של the voice ישראל לוקחים זמן, כל מתמודד ומתמודד עולה לשיר על הבמה ולמנטורים יש אפשרות להכניס רק מספר מוגבל של מתמודדים לנבחרת שלהם והם עושים זאת בקפידה.
אודישנים לthe voice הם רק החלק הפותח של התוכנית שלאחריה התחרות רק מתחילה.

מה קורה לאחר אודישנים לthe voice?


לאחר אודישנים לthe voice, מתחיל שלב הדו קרב, זהו שלב לא פשוט גם למתמודדים וגם למנטורים. על כל מנטור לבחור בכל פעם שני מתמודדים מהנבחרת שלו אותם בחר במהלך אודישנים לthe voice. הזוג הנבחר מתבקש לשיר דואט אותו בוחר המנטור, יחד הם מתאמנים בהנחייתו של המנטור במטרה לעלות לשיר מול הקהל ושאר המנטורים.

בשלב זה הבמה נראית כמו זירת קרב אגרוף, הזוגות הנבחרים של כל נבחרת עולים לשיר, בתום השיר שאר המנטורים מעירים את הערותיהם על השירה והמנטור של הזוג צריך להגיע להחלטה קשה – מי מבין המתמודדים ימשיך הלאה ומי לא. הבחירה הזו לא קלה למנטורים, לאחר שבחרו בקפידה את המתמודדים במהלך אודישנים לthe voice כעת עליהם לבחור עם מי הם ממשיכים לגמר.


 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010