כתבות נבחרות

אקסטרים מייקאובר
התוכנית אקסטרים מייקאובר, אם לא שמעתם עליה, היא בין תוכניות הריאליטי המוצלחות ביותר שנוצרו בשנים האחרונות ללא כל צל של ספק, ויש לה צופים "מכורים" שלא יפסידו אף פרק. התוכנית נוצרה במקור בארצות הברית, ועלתה לשידור לראשונה בשנת 2003 ברשת ABC. עיקר התוכנית לוקח בית מוזנח של משפחות במצוקה כזו או אחרת, הורס אותו ובונה אותו מחדש מהיסוד לבית חדש ויוקרתי, תוך הצגת סיפור החיים קורע הלב של המשפחה והמצוקות שהיא עברה במהלך השנים עד לשלב צילומי התוכנית. המשפחה שוהה בחופשה בזמן שיפוץ הבית החדש, וכאשר חוזרת המשפחה, הרי שהיא זוכה לראות בית חדש לגמרי, עם מגוון טכנולוגיה חדשה ביותר, ועיצוב מפואר במיוחד.

חשוב לציין, כי התוכנית זכתה להצלחה רבה, ואף זכתה בפרס האמי. לתוכנית שודרו עד היום כ - 10 עונות, כל אחת מהן התרכזה בשכונת מגורים שונה בארצות הברית. שיא הרייטינג שלה הגיע בעונה השלישית, אשר בה צפו 14.71 מליון צופים. אפשר לומר באופן וודאי, כי אקסטרים מייקאובר היא בין תוכניות הריאליטי המוצלחות ביותר אשר שודרו בארצות הברית, וכעת היא מגיעה גם לישראל.

אקסטרים מייקאובר מגיעה לישראל

לאור ההצלחה האדירה של התוכנית בארצות הברית, תוכנית הריאליטי אקסטרים מייקאובר מגיעה לישראל. התוכנית תעלה לשידור בערוץ 10 החודש (יוני 2013), ומנחה התוכנית יהיה עמוס תמם. התוכנית מחפשת כעת משפחות ישראליות בעלות קשיים כלכלים, או כאלה אשר חוו קשיים בעבר ואינן מרוצות מהבית שלהם כעת.

הרשמה לאקסטרים מייק אובר

אם אתם ממשפחה כזו או שאתם מכירים משפחה כזו, אתם מוזמנים להיכנס לאתר ערוץ 10 ל"הרשמה לתוכניות ערוץ 10", ולהירשם או לרשום משפחה אשר אתם מכירים. בתוכנית בישראל בדומה לארצות הברית, ישלחו את המשפחה לחופשה, ובזמן החופשה יהרסו את הבית שלהם, ויבנו מחדש בית יוקרתי ומדהים ביותר. אקסטרים מייקאובר ישראל הולכת לשנות את חייהן של משפחות רבות בארץ, ולבנות להם בית חדש עם מיטב הטכנולוגיה והעיצובים. אם אתם מעוניינים להיות אחת מהמשפחות האלו, זה הזמן שלכם להירשם לתוכנית ואולי התוכנית תגיע גם אליכם הביתה.


 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010