כתבות נבחרות

אקסיום
על הסכומים שחברת אקסיום משקיעה ומחזירה

אחד הדברים אשר מטבע הדברים מייחדים מאד את חברת אקסיום, הוא ללא כל צל של ספק העובדה כי מדובר על חברת השקעות נדל"ן בארץ ובחו"ל, אשר מתאימה בין השאר גם ללקוחות פרטיים, או ללקוחות מוסדיים קטנים כאלה ואחרים. החברה כמעט ולא עובדת מול הלקוחות המוסדיים הגדולים, אשר להם יש מספיק גורמים אשר דואגים להם. אחד מן האלמנטים אשר דרכם מבוטא רעיון זה, קשור בסכומים שעמם אקסיום עובדת. בעצם, אקסיום דורשת מכם מראש סכום השקעה אשר נחשב סביר עבור לקוח פרטי, אשר מעוניין להשקיע בנדל"ן מסחרי מניב בחו"ל.

 

תשלומים והעברות קבועות לאורך זמן

חברת אקסיום קבעה כי סכום ההשקעה המינימלי עומד כיום על 80 אלף דולר. סכום זה נשמר לעתים על ידי אנשים שונים בצד, או שהם נוטלים הלוואה חלקית מן הבנק בסכום סביר- וכך הם יכולים להבטיח לעצמם תשואה עתידית באמצעות חברת אקסיום. חשוב גם להבין, כי אקסיום לא מכריחה אתכם להשקיע את כל סכום ההשקעה שלכם בנכס אחד בלבד. ההפך הוא הנכון - החברה מאפשרת לכם לפצל את הסכום הנ"ל למספר פרויקטים שונים. כך אתם גם נהנים מפיזור סיכונים, אך גם יכולים לרשום רווחים דרך מספר נכסים שונים - ומדובר על אפשרות משתלמת באופן מיוחד.

מבחינת החזר עבור ההשקעה ותשלום עבור הנדל"ן המניב, חברת אקסיום עובדת בשיטה של החזר דרך הוראת קבע בשני מועדים. החברה תציג בפניכם את שני המועדים אשר בהם מדובר, שנמצאים בהפרש של 6 חודשים אחד מן השני - ובהם יועבר ישירות לחשבון הבנק שלכם הסכום אשר הצטבר אשר מגיע לכם, לפי היחס של סכום ההשקעה שלכם ביחס למשקיעים אחרים.

 

גמישים ופתוחים עבורכם

מנכ"ל אקסיום, אורי עצמון, טוען כי שיטת המימון של אקסיום, מתאימה מאד ללקוחות פרטיים, אשר עושים את הצעדים הראשונים שלהם בתחום ההשקעות והנדל"ן המניב. אין שום צורך בניסיון קודם כדי לפנות אל אקסיום, ואנשי הצוות בחברה ישמחו גם להסביר לכם על הפרויקטים השונים בארץ ובעולם, כדי שאתם תבינו באילו נכסים אתם מעוניינים להשקיע.


 

© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010