כתבות נבחרות

בניית אתרי וורדפרס

אתרי וורדפרס הם אתרים שבעבר התחילו כפלטפורמה נוחה לבניית בלוגים. עם הזמן, התאמות, והיכולות המפתיעות שגילו מתכנתים ברחבי העולם בנושא, מערכת הניהול של וורדפרס השתכללה והפכה להיות מערכת הניהול הטובה והפשוטה ביותר בעולם. למרות שיהיו רבים שאולי לא יסכימו, ואולי יתווכחו בנושא, אך העובדה היא שמערכת הניהול של וורדפרס, מקבלת גם איזושהי עדיפות בקידום אותו אתר שנבנה עליה.


וורדפרס


הסיבות לכך הן רבות ומקצועיות אך הדבר החשוב ביותר הוא עצם התפיסה וההבנה כי – כאשר אנו רוצים לעשות קידום אתרים בגוגל, כאשר אנו רוצים שהאתר שלנו יגיע לעמוד ראשון במילות מפתח רלוונטיות, כאשר אנו רוצים לקבל לקוחות מהאתר, ולא עוד סתם אתר יפה- כדאי מאוד לבנות את האתר על בסיס מערכת הניהול של וורדפרס. ככול שהאתר יהיה אופטימלי יותר לגלישה בגוגל ובמנועי החיפוש השונים (ברמת האון פייג'), כך הוא גם יהיה קל יותר לקידום, ויגיע למיקומים גבוהים יותר בגוגל ובמנועי החיפוש השונים.


מחירי בניית אתרי וורדפרס

בניגוד לבניית אתר רגיל, בניית אתרי וורדפרס הרבה יותר זולה- מערכת הניהול כבר קיימת, ובונה אתרים מקצועי יכול להתשמש בעובדה הזו ולבנות רק תבנית עיצובית יפה, ופתאום- יש לך אתר תדמיתי לכל דבר.

אם נדבר לרגע על המחירים, אתר תדמיתי רגיל יעלה באזור החמשת אלפים שקלים, כאשר מדובר באתר פשוט מאוד, ומערכת ניהול פשוטה מאוד. בניית אתר וורדפרס תעלה סכומים נמוכים יותר, באזור השלושת אלפים חמש-מאות שקלים, ומדובר באתרים הרבה יותר מתוחכמים וחכמים, הכוללים את מערכת הניהול הטובה ביותר בעולם, בשילוב של חיבוקים ואהבה מגוגל- מנוע החיפוש הגדול ביותר בעולם. השאלה האמיתית היא- למה בעצם לא לבנות אתרים על בסיס וורדפרס?


מערכת הניהול של וורדפרס

מערכת הניהול של אתרי וורדפרס נחשבת למאוד פשוטה מכמה סיבות, אחת הסיבות העיקריות היא שמערכת ניהול זאת פשוט הותאמה מלכתחילה לבלוגרים, שהם ברוב המקרים אנשים פשוטים שיש להם משהו מעניין (או לא מעניין...) להגיד.

מערכת וורדפרס היא לא ג'ומלה או דרופל, מערכות הכוללות אינספור אפשרויות שלא מעניינות את המשתמש הרגיל. מדובר במערכת רגילה ונעימה, שהרבה מאוד אנשים מרגישים בנוח להכניס אליה תכנים חדשים, סרטים ותמונות, להוסיף פלאגינים חדשים ומעניינים, ולהסיר אותם בלחיצת כפתור, ועוד.

אנו מזמינים אתכם להתנסות במערכת הניהול של וורדפרס, ולבנות אתר תדמיתי על מערכת ייחודית זו.
בהצלחה.

מומחה אתרי וורדפרס.

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010