כתבות נבחרות

דנה תדמור
הפניה של דנה תדמור למדינות מפותחות ומתפתחות

אקסיום, חברת השקעות הנדל"ן בהנהלתה של דנה תדמור, פונה כיום לשני שווקים מרכזיים ביותר ברחבי העולם על מנת להביא אל לקוחותיה נכסים מניבים ביותר עבור ההשקעות שלהם. השוק הראשון הוא של המדינות המפותחות. מדובר על מדינות מערביות ומתועשות לחלוטין, אשר חלקן גם נחשבות לכלכלות החזקות ביותר בעולם. השוק השני אשר אליו דנה תדמור פונה באמצעות אקסיום, הוא דווקא במדינות המתפתחות. אלו מדינות אשר עד לפני מספר שנים נחשבו למדינות חלשות מאד-  אולם כיום הן עוברות תהליכים מואצים ומהירים של פיתוח כלכלי, וחברת אקסיום כמובן נכנסת לתמונה וממנפת השקעה בנכסים שונים ומגוונים גם במדינות אלו.

 

האם יש מודלים שונים?

לדברי דנה תדמור מנכ"לית אקסיום, כי חברת אקסיום פועלת בצורה שונה בין המדינות הללו. במדינות מפותחות ככלל, אפשר לומר כי הסיכון אשר חברת אקסיום לוקחת על עצמה הוא כמובן נמוך יותר ללא כל צל של ספק. אלו מדינות עם צמיחה קבועה כבר עשרות שנים, ותרבות כלכלית מפותחת ביותר. עם זאת, דנה תדמור מסבירה כי אקסיום לא מהמרת סתם כך על מדינות מתפתחות. היא בוחרת אותן רק לאחר שהיא עורכת בדיקה מדוקדקת במיוחד כדי להבין ולוודא שמדובר על מדינות אשר כדאי ומומלץ להשקיע בהן. כך בעצם אקסיום בחרה להשקיע במדינות כמו וייטנאם ומונטנגרו, משום שהן לא רק חוות פיתוח כלכלי- הן מראות סימנים ניכרים של יציבות, מושכות אנשי עסקים מהמדינות השכנות, והמדיניות הכלכלית שלהן ידידותית מאד כלפי משקיעים זרים.

 

ומה זה אומר מבחינתכם?

אתם כמובן מוזמנים לפנות לאקסיום, לקבל מידע נוסף דרך דנה תדמור והמנהלים הנוספים, ולהבין אילו מהמדינות יכולות להתאים לכם. נכון להיום, מקיימת אקסיום השקעות בארבע מדינות - קנדה, ארה"ב, מונטנגרו ווייטנאם. אתם יכולים לבחור להשקיע את הכסף שלכם רק במדינות מפותחות או מתפתחות, או לחילופין לפזר את ההשקעות שלכם על פני מספר מדינות. דנה תדמור מצידה, תשמח לסייע לכם בקבלת ההחלטות, והצוות המקצועי שלאקסיום ישמח לאפיין עבורכם את תיק ההשקעות שלכם.
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010