כתבות נבחרות

הלוואות לעסקים חדשים
כדי לקבל הלוואות לעסקים חדשים אתם צריכים לפעול בצורה מחושבת ושקולה. אי אפשר לקבל הלוואה בפזיזות ואם אתם מתכוונים לפתוח עסק אין סיבה שלא תבצעו את התהליך הזה, כולל המימון של העסק, בצורה איטית ורגועה. זה הזמן להבין כיצד לקבל את ההלוואה הכי טובה שיש עבור העסק.

תבינו מה הצרכים של העסק שלכם
אי אפשר לקבל הלוואות לעסקים חדשים בלי שאתם יודעים מה אתם בדיוק צריכים. אתם חייבים לזכור כי בסופו של דבר העסק שלכם חייב להיות מנוהל היטב מבחינה כלכלית וזה שאתם יכולים לקבל הלוואה של עד 200 אלף שקלים לא אומר שאתם באמת צריכים סכום כזה. אם הסכום שאתם מקבלים מחברת המימון יהיה גבוה אתם צריכים לזכור כי גם הריבית תהיה גבוהה מאוד, ואם אין צורך בכסף אז אתם סתם מסתבכים עם הלוואה גבוהה כל כך. כמו כן אתם צריכים לזכור כי לעסק שלכם יש הוצאו תרבות ולכן חשוב לדעת מה גובה ההחזר המקסימלי שתוכלו להרשות לעצמכם.

בצעו סקר שוק ותבינו מה האפשרויות
אי אפשר לקבל הלוואה לעסק חדש בלי שאתם יודעים מה האפשרויות שיש לכם בשוק, כדי שתוכלו לבצע לאחר מכן השוואה. אתם חייבים לזכור שני דברים חשובים לפני החיפוש. הדבר הראשון הוא שאתם חייבים לבדוק את כל האפשרויות כולל הלוואות בערבות מדינה, בנקאיות וחוץ בנקאיות. שנית, אתם חייבים לזכור כי ינסו למכור לכם את ההלוואה באותו רגע ואסור יהיה לכם להתפתות.

תשוו בין האפשרויות השונות בקפידה
חשוב להשוות בין כל האפשרויות ורק אז לבחור. אם אתם יכולים להתייעץ עם אדם נוסף ובוודאי אחד כזה שמבין בתחום הפיננסי זה יהיה הרבה יותר טוב. רק לאחר מכן תוכלו לבחור וכמובן לשים לב לכל הפרטים הקטנים.
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010