כתבות נבחרות

הלוואות מיידיות
הלוואות מיידיות כאן ועכשיו לכל מטרה

כאשר אתם זקוקים למימון כל שהוא בצורה של הלוואה באופן מיידי, אחת מן האופציות הטובות ביותר תהיה לקבל את ההלוואה מגורם חוץ בנקאי כזה או אחר. מה בעצם האינטרס של הגופים החוץ בנקאיים לתת לכם הלוואות מיידיות? אל תזלזלו בשאלה זו. לא מעט מהאנשים שמעוניינים ליטול הלוואות מיידיות, מתפלאים לגלות שיש שפע של גופים חוץ בנקאיים שיעניקו להם בחפץ לב את ההלוואה הנדרשת. הדבר לעתים נראה מעט מוזר - הרי הבנקים, שם הגופים הרבה יותר גדולים ויציבים מבחינה פיננסית, בודקים היטב כל לקוח ולקוח שבה לבקש הלוואה. אז מדוע הגופים החוץ בנקאיים מוכנים להעניק הלוואות בטווח קצר כל כך?

כמה דברים שחשוב לדעת

ראשית, חשוב לזכור כי הלוואות מיידיות הן לרוב בסכומים נמוכים יותר מאשר ההלוואות שאתם לוקחים בבנק. הסיבה שהבנק בוחן אתכם היטב, היא כי לרוב מדובר על הלוואות בסכומים של מאות אלפי או מיליוני שקלים. לרוב, להלוואות בסכומים נמוכים הבנק יבחן אתכם פחות לעומק. לעומת זאת, גופים חוץ בנקאיים מראש מעניקים הלוואות מיידיות בסכומים של כמה עשרות אלפי שקלים. מבחינה זו, הגופים מראש נוטלים על עצמם סיכון נמוך יחסית, ולכן מוכנים להעניק את ההלוואה במהירות.

כמו כן, יש לזכור כי גופים שמעניקים הלוואות מיידיות, מחויבים פחות למערכת הפיננסית הגדולה בישראל. הבנקים חייבים תמיד לשמור על רווחים גבוהים - גם כי הם מעניקים הלוואות לעשרות אלפי אנשים נוספים במדינה, וגם מכיוון שכל הפעילות הכלכלית במדינה תלויה בהם לעומת זאת גופי המימון וחברות האשראי מראש וגבלים פחות בפעילות שלהם - ולכן יכולים לתת הלוואות מיידיות בצורה פשוטה.

אין ממה לחשוש

נכון שלעתים כדי ליטול הלוואות מיידיות אתם תצטרכו לשלם אחוזי ריבית גבוהים יותר מאשר לבנק. עם זאת, חשוב לזכור שלא מדובר על גזירה משמיים .אפשר אפילו בזמן קצר מאד להשוות בין ההצעות השונות של גופי המימון, לראות אילו אחוזי ריבית הם דרושים ומהי פריסת התשלומים - וכך לקחת הלוואות מיידיות בצורה בטוחה ללא חשש.

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010