כתבות נבחרות

המירוץ למיליון 3
יתרונות ההשתתפות בתוכנית המירוץ למיליון

לפני מספר שבועות כששוחחתי עם אחייני הקטן, שהחל את כיתה ח' בשנת הלימודים הנוכחית, סיפר לי האחיין על הפרק שראה של התוכנית המירוץ למיליון. הוא סיפר כי בפרק קיבל אחד הזוגות המתחרים במירוץ משימה להיות טייס וטייס משנה במדמה טיסה של בואינג 737 אמיתי – מהסוג שחברות התעופה מאמנות בו את טייסיהן. האחיין סיפר כי זה ממש חלום שלו, והוא היה שמח אם היו מטילים עליו משימה כזאת. האמת? גם אני הייתי שמח להיות שם. אין ספק כי התוכנית המירוץ למיליון 2 ריתקה אנשים רבים אל המסך והפכה לאחת התוכניות הפופולאריות ביותר בעונתה השנייה בטלוויזיה הישראלית.

השתתפות במירוץ למליון 3 – כדאי?


מאז אותה שיחה אני מודה כי התחבטתי הרבה בשאלה אם אנסה להירשם ולהצטרף לעונה הבאה של המירוץ, המירוץ למיליון 3 יחד עם חברתי. אני משוכנע כי אם נתחרה, נהיה בין הזוגות המובילים (ואני משוכנע גם שכל הזוגות שניגשים לתחרות חושבים כך).עיקר החששות שלי נוגעים לפרסום הרב שנלווה אל התכנית, והעובדה כי לאחר התכנית אהיה מוכר במקומות רבים – אולם, בסופו של דבר, גם זה בעצם יתרון וסיבה בגללה כדאי להשתתף בתכנית. כשמוסיפים על אלה את העובדה כי במירוץ אזכה להשתתף במשימות מאתגרות כמו אלה שתוארו לעיל, הרי שהמוטיבציה שלי לבצע הרשמה לתוכנית רק הולכת וגוברת. העובדה שמטיילים בעולם כולו גם היא טיעון חזק בעד. נראה כי ככל שאני חושב על כך, הספק מתגמד ואני נותר עם מסקנה אחת – בהחלט כדאי לנסות לפחות להתקבל לתוכנית.
מעניין לאן ייקחו את המירוץ הפעם

לא קל לגוון את המירוץ למיליון, ועתה כשמתחילה עונת המירוץ למיליון 3 נראה כי יהיה קשה מתמיד לגוון בעוד אתרים חדשים אשר טרם צולמו בהם פרקים של התכנית, ולמצוא משימות חדשות ומאתגרות במקומות השונים בעולם. יחד עם זאת, לרשות המפיקים עומד עולם ומלואו – תרתי משמע; אז נראה כי אין עוד ספק ואני ארשם, עם חברתי תסכים. זו תהיה הזדמנות נפלאה לבדוק את איכות הקשר בינינו. ומה אתכם?
 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010