כתבות נבחרות

הרווק 2

הרווק היא תוכנית ריאליטי שהגיעה אלינו מאמריקה וזו הייתה הפעם הראשונה שנעשתה תוכנית מסוג זה בארץ, לפחות כאשר מדובר בגבר רווק ולא באישה. למי שיש זיכרון טוב יכול לחתור בדמיוני אל עבר התוכנית הישנה קחי אותי שרון. תוכנית זו הייתה להצלחה גדולה וכך גם התוכנית הרווק כשעלתה לאוויר.

הרווק 2 מתוכננת להיות תוכנית דומה לרווק הראשון, רק שהפעם יהיה מדובר בגבר אחר. מן הסתם שיהיה זה גבר נחשק אותו נשים רבות ירצו ולא מן הנמנע שיהיו אלה גם נשים נחשקות ויפות במיוחד.

רגע לפני שמתחילים עם הרווק 2, בואו נראה מה היה לנו בעונה הראשונה

ממש בקרוב כבר מתחילים להריץ את הרווק 2, אך בואו נדבר על מה שהיה לנו כשהרווק פצח למסכינו. אנו מדברים על תוכנית ריאליטי בה המון רווקות נלחמות על אהבתו של רווק אחד, במקרה הזה גיא גיאור.

זה נשמע מאוד אמריקאי, עד כדי כך אמריקאי עד כי אף אדם ישראלי לא יקנה את הסחורה, אבל מסתבר שלא רק הרווק והמשתתפות אכלו את הפיתון, אלא גם אנחנו כצופים.

כאשר אנו חושבים על הרווק, אנו חושבים על קרב חתולות בין הבחורות ואי ספק שהייתה שם לא מעט תחמנות, היו עקיצות מתחת לפני השטח וכמה פעמים שהייתה ממש מריבה. ה מה שקורה כאשר שמים הרבה בחורות יפות באמת בתוך וילה עם רווק חתיך אחד.

אז מה קרה בסוף ? הבחורה הטובה זכתה בבחור החתיך. זוהי כמובן דפנה. לאורך כל התוכנית הייתה תהיה האם יבחר בה או באחת אחרת (יפיפייה אמיתית) ולאורך כל התוכנית עולה שוב ושוב השאלה, כיצד זה ייתכן שכל הנשים האלה, היפות והמשכילות, מוכנות לחלוק גבר עם נשים אחרות ועוד בטלוויזיה ? תשובה ישירה לשאלה הזו אין אך ניתן לומר כי עצם ההשתתפות בתוכנית טלוויזיה היא זו שגורמת להן לרצות בכך.

מי יהיה הרווק 2 ?

תמונה: יחצ ערוץ 10.

אז למה כדאי לראות את הרווק 2 ?

את הרווק 2 כדאי לראות פשוט כי מדובר בתוכנית מהנה שלא דורשת מאיתנו להפעיל את כישורי החשיבה שלנו יתר על המידה. מדובר על תוכנית שעושה חסד עם תוכניות אמריקאיות דומות שכן היא דומה להן באופי מפתיע ביותר, הרי רווק שחי בוילה ויכול להזמין נשים בלימוזינה לא ממש צריך תוכנית שידוכים, בטח לא כשהוא נראה כמו גיא גיאור. אבל בכל זאת, פשוט כיף לראות את התוכנית.


 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010