כתבות נבחרות

הרשמה לאקס פקטור
מה הרשמה לאקס פקטור דורשת מכם?

יש מעט מאד תוכניות ריאלטי אשר יכולות להתגאות בעובדה של האיכות הגבוהה אשר הן מספקות לקהל הצופים בהם ברחבי העולם כולו. אחת מהן היא ללא כל צל של ספק התוכנית המוצלחת העונה לשם אקס פקטור. האמת היא, כי אם אתם רוצים להשתתף בהפקה של אקס פקטור ישראל, יש לכם שתי דרכים לבצע את ההרשמה הזו. דרך אחת היא לבצע הרשמה לאקס פקטור דרך אתר האינטרנט במילוי טופס אשר נשלח להפקה. דרך אחרת לחלוטין היא לפנות לבמות הפתוחות של ההפקה ושם לנסות את מזלכם קודם כל באודישן, ולאחר מכן ממלאים את הפרטים מול אנשי ההפקה שנמצאים במתחם. אבל מה רצית לספר כאשר אתם נרשמים?

תמיד חשוב לספר על עצמכם

לא משנה איך אתם מבצעים הרשמה לאקס פקטור, חשוב מאד שתספקו להפקה פרטים אישיים על עצמכם. הכוונה היא לא רק לניסיון המוזיקלי שיש לכם, מקרים שבהם שרתם בעבר, מקומות שבהם הופעתם וכיו"ב. כשאתם מבצעים הרשמה לאקס פקטור חשוב שתספקו כמה שיותר רקע אישי על עצמכם. יש לזכור כי בהפקות הישראליות, מחפשים לא פעם את הסיפור האישי המרגש, וזאת לצד הכישרון בשירה.

הרשמה לאקס פקטור - מה זה אומר לגביכם?

אחת הקלישאות על תוכניות ריאליטי בישראל היא שמי שמתקבל הם רק האנשים עם הסיפורים הקשים. האם זה אומר שמי שיש לו חיים טובים ונוחים לא יכול לבצע הרשמה לאקס פקטור ולהתקבל לתוכנית? לא בהכרח. כמובן שסיפור אישי מעניין יכול לסייע להתקבל, אבל יש לזכור במקביל כי מי שמבצעים הרשמה לאקס פקטור ומתקבלים לתכונית - הם קודם כל אנשים שיש להם כישרון שירה אדיר.

לא חייב למכור סיפור קורע לב

שימו לב כי סיפור חיים מרגש הוא לא בהכרח סיפור חיים רע או רצוף מכשולים. לא חסרים אנשים שמבצעים הרשמה לאקס פקטור וגם לתוכניות נוספות אשר יש להם חיים מרתקים - אפשר שביקרתם בהמון מדינות בעולם, שיש לכם תחביבים יוצאי דופן, או שיש לכם קשר מיוחד מאד עם המשפחה שלכם, כדי שתוכלו ליצור עניין.


 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010