כתבות נבחרות

השכרת טרקטורונים

בשנים האחרונות, כשטיולים מקומיים הולכים ותופסים תאוצה וישראלים רבים מחפשים אטרקציות חדשות לטיולים, הטרקטורונים הפכו ללהיט החם בשוק. הורים עם ילדים, זוגות בטיולים רומנטיים, חוגגים פרטיים וקבוצות במסגרת ימי כיף – כולם אוהבים טיולי טרקטורונים וכולם מפיקים מהם המון חוויות בלתי נשכחות.

כיוון שיצרני הטרקטורונים מספקים כיום מגוון עצום של דגמים חדשים ומשוכללים המאפשרים לכל אחד ליהנות מהחוויה, וללא ידע מוקדם במכונאות או בכללי נסיעה בשטח, גם חווית הנסיעה עצמה השתפרה לאחרונה פלאים ומטרק טראומטי לגוף ולנפש היא הפכה לחוויה עוצמתית, מהנה ונעימה, המתאימה אפילו לילדים קטנים.

השכרת טרקטורונים – טיולים משפחתיים

השכרת טרקטורונים הפכה בשנים האחרונות לתופעה ארצית נרחבת: בדרום, בצפון, בשפלה ובעוד מקומות בארץ מציעים לנו שלל טיולי טרקטורונים לכל גיל, לכל כיס ולכל סוג של מטרה.

במסגרת של טיול טרקטורונים משפחתי ניתן לבחור בין שתי אופציות: רכיבה משותפת של עד שלושה מבני המשפחה או רכיבה במתחם מיוחד בו ילדים מעל גיל 8 יכולים לנסוע לבד על גבי טרקטורונים זעירים. מתחמים אלה לרוב כוללים מסלולים שונים ואורך הפעילות נמשכת כרבע שעה. במקרה שתעדיפו רכיבה יחד עם הילדים, תוכלו לחבור גם כן במגוון רב של מסלולים בעלי רמות קושי שונות.

השכרת טרקטורונים – טיולים רומנטיים

השכרת טרקטורונים לטיולי רומנטיים, זו אחת המתנות הנפלאות והמרגשות שאפשר להעניק לבן או בת הזוג. הרי מה יכול להיות רומנטי יותר מטיול טרקטורונים בערבה כשאור הירח והכוכבים זוהר מעל ראשיכם או מטיול על שפת הים שקרני השמש הזהובות מלטפות אתכם בשעת השקיעה הקסומה. מרבית הטיולים מסוג זה כוללים גם כיבוד במקום אקזוטי עם קפה, תה, פירות העונה או ארוחת ערב מלאה הכוללת שף פרטי.

השכרת טרקטורונים – ספורט אתגרי

טיול טרקטורונים לא חייב להיות משפחתי או רומנטי ובהחלט יכול להיות גם חוויה ספורטיבית מקפיצה ומסעירה. טיולים אלה אפשר לערוך בכל מקום בארץ: במדבר, בנגב, ברמת הגולן או במרכז הארץ על חוף הים. רמת הקושי משתנה ממקום למקום: ישנם מסלולים בעלי רמת קושי גבוהה המציבים בפני המטיילים אתגרים קשים במיוחד וישנם מסלולים קלים יותר, שלמרות שהם מתאימים גם למטיילים לא מקצועיים, הם מספקים חייה יוצאת דופן.

מה גם, קיימות מסגרות שונות בהן ניתן לעשות את הטיולים, כמו טיול קבוצתי המלווה במדריך מקצועי שעל הדרך גם נותן למטיילים הסברים על המקום או מסגרת עצמאית ללא מדריך.


 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010