כתבות נבחרות

חופשות סקי
חופשות סקי בעולם

אחרי שרואים סרט שמתרחש בין הרי האלפים בו הגיבור או הגיבורה גולשים על השלג ונהנים מארוחת ערב ליד אח בוערת, מתחילה הרגשה מוזרה בכפות הרגליים שגם אנחנו היינו רוצים להיות חלק מחוויה מופלאה זו. אחרי שהסרט יגמר תוכלו לדעת שחופשות כאלה יש במציאות והן לא מיועדות רק לאנשים אמידים. כמו שטניס וגולף נחשבו פעם לספורט של המעמד העליון וכיום הם נחלת הכלל, כך גם גלישת סקי .

אם אתם מעוניינים לבלות חופשת סקי שתספק לכם גם גלישת סקי איכותית וגם נופש נעים ופסטורלי ללא כל דאגות מיוחדות, כנראה שאתם זקוקים לחופשת סקי מסוג הכל כלול. כך תוכלו להבטיח לעצמכם חופשה מהנה במיוחד, ללא כל טרחה מצידכם בשום שלב של החופשה.

חבילות הכל כלול

חופשות סקי בחבילות הכל כלול יכולות להיות מאד אטרקטיביות לכל מי שמנסה זאת בפעם הראשונה, או שהוא מעוניין להגיע עם כל המשפחה והילדים. חבילות אלה כוללות כל מה שצריך לחופשה כזו – טיסות, מלונות, העברות ממקום למקום, כרטיסי כניסה לאתרים השונים וגם את ציוד הסקי. חבילות כאלה נעות סביב 800 דולר לשבוע לאדם .

חופשות סקי בכל מקום

אתרי סקי יש בכל העולם. האתרים הקרובים ביותר לישראל ממוקמים באירופה ובינהם האתרים של הרי האלפים שבצרפת, שוויץ, איטליה ואוסטריה, אתרי הסקי בבולגריה ויש אתרים גם בשוודיה. למי שרוצה לנסוע רחוק יותר יש אתרי סקי מהממים בהרי הרוקי שבארה"ב שהמפורסם מבינהם הוא אתר אספן שבקולורדו, יש אתרים בארגנטינה שניתן לשלב עם טיולים במדינה ענקית זו .

תיירות סקי
אתרי הסקי בעולם ממוקמים במקומות מדהימים שהטבע בולט בהם בכל שיפעתו. הנופים שנשקפים מהגבהים בזמן הגלישה מהממים והם מרכיב חיוני בכל אתר סקי. רוב אתרי הסקי מציעים לכם גם מקומות בילוי רבים ההופכים את האתר מאתר סקי לאתר נופש באותו הזמן. מסעדות רבות, בתי קפה ומועדוני לילה תוכלו למצוא בכל אתר. כמו כן תוכלו למצוא אטרקציות משלימות כגון טיולי שלג עם מזחלות, כדור פורח, סיורים בהליקופטרים ואפילו מסלולי באולינג.
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010