כתבות נבחרות

טבעות אירוסין
טבעות אירוסין כסמל לאהבה

עומדים להתארס? חשוב שתדעו כמה דברים לפני שאתם רצים לקנות טבעת. טבעות אירוסין הפכו למצרך מבוקש מאוד בשנים האחרונות בישראל, זאת בעקבות עלייה בפופולאריות של טקס הצעת הנישואין והרצון להידמות לגברים מתרבויות מערביות אשר מעניקים טבעות אירוסין לבנות זוגם ואף משקיעים מאמצים רבים בהצעה מיוחדת, מקורית ומרגשת. אין כל צל של ספק כי בעשורים האחרונים ישראל מצאה עצמה עוברת תהליך אמריקניזציה, וכחלק מתהליך זה הגברים הישראלים צפו במספיק סרטים אשר תיארו את רגע ההצעה באופן הוליוודי ביותר, מלא בדמעות ובהתרגשות גדולה. תמונות אלו חילחלו אלינו עמוק אל התודעה ולכן כיום רגע הצעת הנישואין נחשב בעיני רבים לאחד מרגעי השיא של היחסים ועל כן טבעות אירוסין כל כך מבוקשות כיום.

 

פופולארי ויקר

יחד עם עליית הפופולאריות בהצעות נישואין מפוארות ובלתי נשכחות, עלתה גם המודעות לקניית טבעת איכותית הנשמרת לאורך זמן. בעבר נהוג היה להעניק באירוסין טבעת אשר עברה בירושה או לרכוש טבעת מחומרי גלם בעלי כושר התכלות. כיום בנות הזוג נהנות מטבעות חדשות ואיכותיות אשר נענדות בשמחה לאורך זמן. עם הזמן התפתחו סגנונות עיצוב לטבעת אירוסין אשר מבדילות אותן כמעט לחלוטין מסתם תכשיטים אשר ניתנים בימי הולדת, מתנות באירועים וכו'.

 

טבעות אירוסין – סמל לאהבה ולזוגיות

בדרך כלל מי שמעוניין להינשא, מעוניין להקים משפחה ולהביא ילדים לעולם ולבסס את הקשר בין בני הזוג למשהו הרבה יותר משמעותי ומחייב. טבעות אירוסין הן ביטוי לרצון זה באופן מוחשי והצהרתי. טבעות אירוסין הן סמל לזוגיות מאושרת וטובה ורבים מאד מקפידים על בחירת הטבעת הנכונה לאירוע מכונן זה. טבעות אירוסין ניתן לרכוש בשתי צורות עקרוניות: רכישת טבעת מוכנה או רכישת טבעת מעוצבת במיוחד. גם טווחי המחירים מאד גדולים והדבר תלוי בעיקר בסוג החומר של הטבעת וסוג האבן שתרצו לשבץ בה. כאן השמיים הם הגבול וניתן לרכוש טבעות אירוסין צנועות ועד לטבעות מאד יקרות. הדבר כמובן תלוי בתקציב וביכולת הכלכלית שלכם.

 

סגנונות שונים של טבעות אירוסין

כמו בכל תחום עיצוב אחר תמיד תוכלו למצוא את העיצובים הקלאסיים שקסמם לעולם אינו פג, וגם עיצובים עכשוויים ומודרניים יותר. גם טבעות אירוסין ניתן למצוא בשלל סגנונות וסוגים החל מטבעות קלאסיות המשובצות יהלום ועד לטבעות מאד מגונדרות בסגנון הרבה יותר "פרוע". בחירת הטבעת צריכה להיעשות בזהירות רבה תוך הכרת הסגנון האישי של בת הזוג. טבעת גרנדיוזית לבחורה סולידית עלול לקלקל את האירוע ויש להיזהר מכך.

ותמיד חשוב לזכור כי הטבעת היא סמל להבעת אהבתכם ולא לנפנוף בעושרכם.© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010