כתבות נבחרות

טיולי משפחות
טיולי משפחות ברחבי העולם

לאן כדאי לטייל עם ילדים?


טיולי משפחות הם דרך נפלאה לבניית קשר חם בין בני המשפחה. במהלך הטיול מבלים בני המשפחה יחד וצוברים חוויות משפחתיות. את יעד הטיול יש לבחור בהתאם לתחומי העניין של בני המשפחה ובהתאם לגילאי הילדים. כמעט בכל יעד ניתן למצוא אתרי נופש מתאימים בעבור ילדים חובבי טבע וילדים חובבי בילוי עירוני בפארקים ומרכזי קניות.

בעונת הקיץ ניתן למצוא דילים של טיולי משפחות לאתרי נופש בבולגריה, אילת, ים המלח, יוון, קפריסין ומדינות נוספות. השהייה בבית המלון כוללת על פי רוב מגוון של פינוקים והפעלות לכל בני המשפחה. לצד טיולי הנופש ניתן להעניק לילדים חוויה בלתי נשכחת באמצעות טיולים מיוחדים למשפחה באפריקה או לאזורי סקנדינביה הקסומים.טיולי משפחות לאפריקה


הספארי באפריקה מהווה יעד מבוקש בעבור טיול משפחות לחו"ל מכל רחבי העולם. טיול משפחתי בקניה מאפשר לילדים לצפות בחיות הפרא בגני החיות הגדולים. הילדים פוגשים פילים, טיגריסים, קרנפים, אריות ושאר בעלי חיים אפריקאים מיוחדים. הטיול מעניק לילדים חוויה תרבותית והצצה על שגרת חיים שונה לחלוטין משגרת החיים בעולם המערבי.

את הטיול המשפחתי לאזור נהוג לבצע באמצעות קבוצות של טיול מאורגן. המסגרת הקבוצתית מאפשרת לילדים להכיר חברים חדשים במהלך הטיול, פרט לחברים מעניק הטיול המשפחתי פטור להורים מדאגה לבניית מסלולי טיול ואיתור אטרקציות ותעסוקה לילדים.

טיולי משפחות לפינלנד

אזור סקנדינביה מהווה יעד מבוקש בעבור טיולי משפחות בעונת החורף ובעונת הקיץ. טיול לאזור לפלנד בחודשי החורף מציע לילדים הצצה אל החיים בשלג ואורות הזוהר הצפוני. בעונת הקיץ מתמלא המקום בצמחיה ירוקה ובעלי חיים. בחודשי הקיץ ניתן לשכור במקום בקתה קטנה לטיול משפחתי ולבלות ימים שלמים בחיק הטבע.

בכל טיול לסקנדינביה חשוב להצטייד בבגדים חמים וציוד מתאים של שלג. את הטיול לאזור ניתן לשלב עם ביקור בגני שעשועים ומרכזי בילוי וקניות בערים הגדולות של פינלנד ומדינות סקנדינביה הסמוכות.

איך בונים מסלול טיול משפחתי?

מסלולים של טיולי משפחות יש לבנות בהתאם לגילאי המטיילים והעדפותיהם האישיות. במהלך הטיול יש לכלול במסלול אטרקציות מתאימות בעבור כל אחד מבני המשפחה. בעבור הילדים הקטנים יש לאתר פארקים של מתקני שעשועים, גני חיות, מסעדות לילדים ובתי מלון מתאימים לאירוח ילדים. בני הנוער במשפחה יעדיפו לבקר במרכזי בילוי לנוער, מרכזי קניות, משחקי כדורגל, הופעות מוזיקה ופסטיבלים.

לצד הבילויים לילדים יש לשלב במהלך הטיול טיולי טבע לכל המשפחה, ביקור במוזיאונים וביקור באתרי הנופש במקום. במהלך הטיול חשוב לשמור על מצב רוח טוב, להימנע מוויכוחים מיותרים ולצלם שפע של תמונות משפחתיות מצחיקות. 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010