כתבות נבחרות

טיולים מאורגנים לברזיל
טיולים מאורגנים לברזיל - כללי

ברזיל היא אחת המדינות המתויירות ביותר בדרום אמריקה. הנופים המשתנים, השילוב בין הנוף הירוק, מאגרי המים, החופים ומזג האוויר הנוח גורמים לכל חופשה להיות חלומית ומפנקת. ברזיל היא מדינה גדולה וחופשה בת מספר שבועות לא מספיקה כדי לראות ולחוות הכול. טיול מאורגן לברזיל הוא פתרון מצוין למי שרוצה טעימה מהודנת מהתרבות העשירה, הפולקלור הברזילאי, אתרי התרבות, האטרקציות, הפינוקים הקולינריים, החופים והמפגש עם המקומיים. טיול מאורגן לברזיל מומלץ במיוחד לאוהבי הסמבה והכדורגל.

 
 

טיול מאורגן לברזיל: משפחות

אם אתם רוצים להעניק לילדכם חופשה שלא ישכח: קחו אותו לטיול מאורגן לברזיל. טיולי משפחות שונים במעט בהתנהלותם מטיולי צעירים אחרי צבא או טיולי מבוגרים. כשנוסעים יחד עם הילדים לטיול מאורגן, חשוב להקפיד על כמה דברים: ראשית, בחרו במדריך חביב בעל גישה לילדים. אל תהססו לשאול האם הדריך בעבר טיולי ילדים, ובדקו את מגוון האטרקציות שיש לו להציע בעניין (חוויות מים, מצנחים, לונה פארקים, גני חיות ועוד) ודאו כי דרכי ההגעה לכל מקום פשוטות, ושקלו לשכור רכב ולהזמין מראש את טיסות הפנים. מומלץ לבחור במקומות לינה המתאימים למשפחות, כגון כפרי נופש ומלונות דרכים שיאפשרו לינה משפחתית אינטימית וקרובה בנוף ירוק, אותנטי ומקומי

טיולים מאורגן לברזיל: טיפים

שלושה שבועות הם הזמן המומלץ ביותר עבור טיולים מאורגנים לברזיל. מומלץ להגיע לברזיל בחודש פברואר ולהיות חלק מקרנבל הסמבה הצבעוני ביותר בעולם. חשוב לדעת כי בקרנבל יש מקרים רבים של גניבות וכייסנות ולכן כדאי לשמור על זהירות ובטיחות. את שלושת השבועות מומלץ לחלק לשלושה חלקים, בהם בכל שבוע תחוו חלק אחר של המדינה. הקדישו שבוע אחד לחופים ולאיים הטרופים, שבוע אחד באזור מפלי האיגואסו והכפרים המקומיים, ושבוע אחרון לריו דה ז'נרו. כמובן שבכל אחד מהמקומות תמצאו עשרות אפשרויות ואטרקציות, ובכול נתון לבחירתכם.

טיול מאורגן לברזיל: הכול כלול

אז מה בעצם כלול במחיר הטיול המאורגן לברזיל? חשוב לציין כי מפרט התנאים משתנה מחברה אחת לשניה, וחשוב לוודא את כל הפרטים ולבדוק הימצאותם בחוזה. באופן עקרוני, טיול מאורגן כולל את עלות כרטיסי הטיסה הבינלאומיים, ובהתאם להסכם גם את מחירי הטיסות הפנימיות. בנוסף, כלול גם מחירם של מקומות הלינה, מיסי הנמל ועלות המעברים והדלק. הטיול כולל גם מחיר ארוחות בוקר ופינוקים לאורך המסלולים השונים. ברוב המקרים כלולים גם שני מופעי תרבות ושתי כניסות למוזיאונים או לפארקים. כמו כן, גם שכרו של המדריך שילווה אתכם לאורך הטיול כולו.
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010