כתבות נבחרות

טנזניה
כל מה שרציתם לדעת על טנזניה

טנזניה היא מדינה אפריקאית אשר ממוקמת במזרח יבשת אפריקה וגובלת בקניה ברואנדה ובמוזמביק. יש לטנזניה גם חופים אשר נושקים לאוקיינוס ההודי וגם יערות ושטחים של טבע מרהיב. את העצמאות טנזניה קיבלה מאנגליה בשנת 1961 אז נקראה המדינה טנגניקה. לאחר המיזוג של טנגניקה עם האי זנזיבר, נוצרה הרפובליקה המאוחדת של טנזניה. למרות שטנזניה נחשבת לאחת הארצות העניות ביותר בעולם והכלכלה שלה מבוססת בעיקר על חקלאות, היא עשירה במשאבי טבע רבים ועל כן היא יעד מאד פופולארי לאנשים המחפשים לנסוע למקומות ייחודיים בחו"ל שאינם דומים לערים המרכזיות בעולם ומציעים להם מראות, טעמים וריחות של משהו אחר לחלוטין ולא מוכר כלל וכלל.

נתונים חשובים על טנזניה

יש לציין, כי כשמונים אחוז מהאוכלוסייה במדינת טנזניה היא אוכלוסיה עירונית כאשר 99 אחוזים מהתושבים הם אפריקאיים ורק אחוז אחד הם תושבים ממוצא אירופאי. שלושים אחוז מהאוכלוסייה של זנזיבר הם נוצרים, 35 אחוז הם מוסלמים ו-25 האחוזים הנותרים מאמינים בדתות מקומיות. טנזניה כוללת את כל מה שהוא אפריקה. יש בה אגמים צלולים, סוואנות ויערות טרופיים מדהימים ביופיים המיוחד.

טיול ברחבי טנזניה

סוואנות ויערות טרופיים, אגמים נהרות ושוניות אלמוגים מחכים למטיילים ברחבי טנזניה. בנוסף, טנזניה נחשבת ליעד הספארי העשיר ביותר באפריקה וכרבע משטחה הם שמורות טבע מרהיבות. בשמורות אלה חיי הריכוז הגדול והעשיר ביותר בעולם של חיות.

שמורות של טנזניה המספקות חוויות ספארי אולטימטיביות

נגורונגורו, טרנגינה, מניארה וסרנגטי מציעות למטיילות חוויות של ספארי בלתי נשכחות ושירותי תיירות מפותחים יחסית מאפשרים לערוך בטנזניה טיולים לכל המשפחה וגם טיולי שטח מיוחדים להרפתקנים שביניכם. אזורים אלה יספקו למטיילים גילויים של עולמות טבע עשירים ובלתי מוכרים. מדריכים מקצועיים אשר מכירים את האזורים, מתלווים לקבוצות המטיילים על מנת להעשיר את החוויה הייחודית הזו.

יש כאן מינים רבים של חיות ובתקופות הנדידה אפשר לחזות במראות עוצרי נשימה אשר נראים רק בערוצי נשיונל ג'אוגרפיק. האקלים של טנזניה משתנה ממקום למקום ומאפשר לתכנן את הטיול בצורה נוחה ברוב ימות השנה.

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010