כתבות נבחרות

יום הולדת 60




יום הולדת 60 | מאת רינה יוגל

בגיל 60 כבר חווינו כמעט את הכול .כבר היינו בחו"ל, כבר רקדנו במסיבות הפתעה רבות והיינו בימי הולדת רבים. כיצד, אם כן, נוכל להפתיע את היקרים לנו ולחגוג אתם יום הולדת 60 במסיבה שלא תישכח?


יום הולדת 60 - שישה כללים לארגון יום הולדת מוצלח

בגיל 60 יש להתאים את מסיבת היום הולדת לקהל היעד שהוא בדרך כלל קהל מבוגר יותר. את ההפעלות, את האוכל ואת המקום יש להתאים לאורחי המסיבה.

קביעת תקציב - לפני שאנו מתחילים לארגן מסיבת יום הולדת 60 יש להגדיר בבירור את התקציב. ככל שהתקציב גבוה יותר כך יהיו לנו יותר אפשרויות לחגוג בצורה מקורית ומהנה. לפי התקציב נוכל להחליט על מקום המסיבה, על האוכל ועל התוכן. ניתן להתייעץ עם חברות הפקת אירועים בטבע כדי לקבל סדרי גודל של עלויות...


יום הולדת 60


אוכל - חשוב לזכור כי אורחי הסיבה המבוגרים יותר רגישים יותר בעניין האוכל. אנשים מבוגרים אוהבים תפריט עשיר, מסורתי ומגוון. סביר להניח כי רוב האורחים לא ייהנו מתפריטי גורמה או מסושי וכדומה. אם קהל היעד מורכב משומרי כשרות יש להזמין קייטרינג בעל תעודת כשרות המקובלת על האורחים. במסיבת יום הולדת 60, שתייה חריפה ואיכותית תתקבל בשמחה.

תוכן – תוכן המסיבה ייקבע לפי חתן יום ההולדת ולפי אורחיו. כאשר, לדוגמה, חתן יום ההולדת הוא שופט נכבד ואורחיו אנשים בעלי מקצועות חופשיים ומכובדים, יש להתאים את תוכן המסיבה לרמת האנשים.

"כתב חידה" - הוא אחד הרעיונות למסיבת יום הולדת 60. אורחי המסיבה ייהנו לפצח את כתב החידה וחתן יום ההולדת ובני משפחתו ישמחו להיזכר באירועים מימים שעברו יחד עם חברים טובים ובני משפחה. בסיום הערב אפשר להגיש לחתן יום ההולדת את כתב החידה ממוסגר כמתנה. כך יוכל חתן יום ההולדת להיזכר במסיבה המהנה זמן רב אחרי שהיא כבר הסתיימה.

בשוק קיימים מפעילים רבים המארגנים ימי הולדת . לפני שאתם בוחרים מפעיל כדאי לשמוע המלצות ולהתאים את ההפעלה לחתני המסיבה ולאורחיה. חשוב מאוד לא להביך את האורחים בעת ההפעלות. אנשים בני גיל 60 הם אנשים מכובדים המעריכים את מעמדם, אין לפגוע בהם אפילו בבדיחות.

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010