כתבות נבחרות

יועצי פנג שואי
יועצי פנג שואי

משמעות המילים פנג שואי היא: פנג=רוח, שואי=מים. תורה זו מחלקת את המציאות ליין (נקבי) ויאנג (גברי) ולחמשת האלמנטים. הסימבוליקה הזו מופיעה הן בנפש האדם והן בסביבה החיצונית לו.

תורת הפנג שואי מתמקדת בעיקר בנושא של עיצוב הבית. עיצוב על פי תורת הפנג שואי מושפע מחיבור האנרגיות הפנימיות שלנו עם האנרגיות החיוביות המגיעות מבחוץ. באמצעות מיקום רהיטי הבית בצורה מסוימת, ניתן להכניס שפע ושגשוג אל תוך הבית.


יועצי פנג שואי - תהליך הייעוץ

אם אתם עומדים לפני שיפוץ דירה קיימת, בניית בית חדש או מעבר דירה. אם פתחתם עסק חדש ואתם מרגישים שהוא קצת תקוע, הכול עומד במקום, זה הזמן המומלץ להתייעץ עם יועצי פנג שואי. יועצים אלו יוכלו לזהות את מערך האנרגיות שפועל על הבית או העסק, לנתח אותן, ולהציע פתרונות שישפרו את איכות החיים ואת היעילות העסקית.

כאשר יועצי פנג שואי באים לבית על מנת לתת ייעוץ, דבר ראשון הם בודקים את זרימת הצ'י. הצ'י על פי הסיני זוהי אנרגיית החיים שלא ניתן לראות אותה אלא רק להרגיש אותה. אחרי זיהוי אנרגיית הצ'י ניתן לשחרר את החסימות הקיימות במקום ולגרום להקלה ברובד הפיזי, הנפשי, הרוחני, והשכלי של האדם המתגורר בבית.

לאחר זיהוי אנרגיית הצ'י, יועצי פנג שואי יערכו ראיון עם בעלי הבית על מנת להבין קצת את מהותם ולבטיהם. לאחר הראיון, יועצי פנג שואי יכולים לבנות רשימת המלצות לבית זה המתבססת על האנרגיות החיוביות הזורמות במקום.


יועצי פנג שואי – איך בוחרים יועץ?

על מנת לבחור יועץ או יועצת פנג שואי, יש להביא בחשבון מספר קריטריונים. קריטריון ראשון חשוב ביותר הוא לבדוק שהיועץ למד במוסד ידוע ומוכר, עם מורה אשר בקיא בתחום. כמו כן, מומלץ לבחור יועץ אשר למד שנה אקדמית אחת לפחות.

כמו כן, לא מומלץ לפנות אל יועצי פנג שואי אשר פוסלים גישות וזרמים השונים מגישתם שלהם שכן תורת זו היא אומנות ולא הלכה כתובה ולכן אין מקום לפסילת הדעות השונות.

חשוב מאוד לבקש המלצות לפני שהחלטתם סופית על יועץ פנג שואי. חוות דעתם של לקוחות קודמים תעזור לכם לגבש החלטה האם אכן זהו היועץ המתאים.


 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010