כתבות נבחרות

לופטים בשפלה
אם ברצוננו לעשות אירוע איכותי, ברמה גבוהה, באזור השפלה, אך גם ללא הכנו מרובות כך שנוכל ליהנות ממנו באופן משוחרר, כדאי שנחשוב על אופציית החגיגות הטרנדית ביותר לאחרונה – לופטים בשפלה. ישנו מגוון נרחב ביותר של לופטים בשפלה מבינם אפשר לבחור. בזכות הכמות הגדולה של לופטים, אין סיכוי שלא נמצא את הלופט שמתאים לנו ביותר ויוכל לספק את צרכנו, במחיר הגיוני, בטח ביחס לאירועים באולמות או מועדונים שדורשים כסף רב. אפשר גם להגיע ולבחון את הלופטים השונים, לדבר עם בעלי המקום, לבחון את המקום ומה הוא מאפשר. רבים מחברינו בוודאות היו פעם באירוע מוצלח שהתקיים בלופט, לכן כדאי מאוד להיוועץ עם חברים.

בר מצווה בלופט
אחד מסוגי האירועים הנפוצים ביותר בלופטים, הוא אירועי בר מצווה. ניתן לומר שהמקום הכי מתאים לעשות בו חגיגות לחתן בר המצווה יחד עם חבריו, הוא בלופט. לופטים בשפלה יכולים לארח את חבריו של חתן בר המצווה מהכיתה, מחוגים או מקבוצות ספורט ומכל מסגרת שהיא. הם מתאימים מאוד לבני נוער בגיל הזה. ללופט ניתן להזמין אוכל, ולעיתים הלופט עצמו יכול לספק אוכל לאירוע. ניתן להביא מגוון של אטרקציות לאירוע בר מצווה שיעזרו לבני הנוער ליהנות:

• שולחנות משחק(סנוקר, כדורגל שולחן, הוקי אוויר ועוד)
• קליעה לסל
• משקפי מציאות מדומה
• משחק זירת סומו
• פלייסטיישן ומשחקי וידאו

מהו מבנה הלופט?
לופטים בשפלה היו פעם חלק מבנייני תעשייה. בשל כך רבים מבין הלופטים נמצאים באזורי תעשייה. עם הזמן ננטשו הלופטים על ידי התעשיינים, ובמקומם תפסו את המקומות צעירים. הצעירים גרו בלופט. כיום לופטים משמשים לאירועים. יש בהם חלל גדול שיכול להכיל אורחים רבים ואטרקציות שונות ומגוונות שירימו את האירוע.
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010