כתבות נבחרות

לופט אשקלון
להישאר לישון בתוך לופט אשקלון
אחת החוויות המרכזיות של אירוע במסגרת של לופט אשקלון היא היכולת להישאר לישון במקום בסיום האירוע. בכך, האירועים בלופטים שונים מאד מכל אירוע אחר. בכל מקום אחר כשהאירוע מסתיים גם אם זה בשעות המאוחרות ביותר של הלילה - אתם חוזרים הביתה או ליעד הבא. לעומת זאת, אירוע בתוך לופט אשקלון מאפשר לכם להישאר לישון וללון במקום ללילה, ולעתים אפילו מעבר לכך! מה אתם יכולים להרוויח בכך?

מסיבה שהיא יוצאת דופן

כשחוגגים במסגרת של לופט אשקלון, אתם יכולים להרוויח לא מעט מהלינה במקום. קודם כל, זו מתכונת מושלמת לאירועים שהם בכלל רומנטיים. אם למשל אתם רוצים לעשות הצעת נישואין רומנטית בלופט - זה יכול להיות נהדר ומיוחד אם תישארו לישון בלופט היוקרתי ותיהנו ממנו כמו שצריך. זה גם מתאים מאד לחגיגות של ימי נישואין למשל, וכן ימי הולדת שאתם חוגגים לבני ובנות הזוג שלכם. בכל המקרים הללו, החגיגה הזוגית שכוללת בתוכה גם לינה, היא באמת מיוחדת, רומנטית ומשלהבת.

יותר מכך, אפשר כיום להזמין לופט אשקלון שכולל בתוכו יותר מחדר שינה אחד. אם למשל אתם חוגגים שישה חברים במסיבת רווקים, אתם יכולים לבלות בלופט עד השעות הקטנות של הלילה ואף עד לפנות בוקר - ואז להישאר לישון בחדרי השינה המפוארים של הלופט. כך בעזרת חדרי השינה של לופט אשקלון, אתם יכולים לחגוג כמה שבא לכם, לנוח, ולאזור כוחות ליום חדש.

אבזור מיוחד בחדרי השינה
יודגש שבתוך חדרי השינה של לופט אשקלון אתם יכולים למצוא אבזור מיוחד ממש כמו שיש בסלון המרכזי של הלופט. בתוך חדרי השינה המפנקים של הלופט אפשר בין השאר ליהנות גם מג'קוזי פרטי לשימוש שלכם, אמבטיה, ואפילו ממתקן סאונה פרטי בחלק מהמקרים.


 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010