כתבות נבחרות

לופט באר שבע
קיימות דרכים רבות לציין אירועים חשובים כמו ימי הולדת, מסיבות הפתעה, מסיבות רווקים וכדומה, אך הדרך המקובלת ביותר כיום היא לשכור לופט לבילוי בלתי נשכח. לופט הוא למעשה דירה בעלת חלל גדול ופתוח עם איבזור שמתאים לקיום מסיבות. ניתן למצוא לופטים להשכרה בכל רחבי הארץ, יש לופט באר שבע, לופט בצפון וגם במרכז.

חנייה בשפע

בדרך כלל הלופטים ממוקמים בקומות האחרונות של בנייני מגורים עם בידוד בחלונות כך שהסיכוי שהרעש יפריע לשאר הדיירים הוא די מינורי. בדרך כלל לופט באר שבע או לופט בכל מקום אחר ממוקם היכן שיש תחבורה מסודרת על מנת להקל על ההגעה למי שאין ברשותו רכב וחנייה בשפע למי שיש, כך שאין צורך להחנות את הרכב הרחק מהמקום.

תכולה ואיבזור
לופט באר שבע או בכל מקום אחר היא דירה שעשו לה הסבה ללופט, מדירת מגורים סטנדרטית למקום רחב מימדים. לופט כפי שהוזכר קודם לכן, הוא חדר בעל חלל גדול הכולל מטבח מאובזר, חדר שינה וחדרי נוחיות. בתוך הלופט אפשר למצוא מערכת קולנוע ומולטימדיה מהחדישות ביותר שיש היום בתחום וזה בשביל להעביר את הזמן בצפייה בסרטים, להשמיע מוזיקה, לרקוד או אפילו לקיים ערב קריוקי. בחלק אחר של החלל אפשר למצוא בדרך כלל שולחן סנוקר לאוהבי המשחק ובפינה אחרת תמיד מחכה ג'קוזי מבעבע ומזמין. קיימים לופטים עם סאונה יבשה.

אירועים לכל דורש

לופט באר שבע או בכל מקום אחר בארץ מיועד לפחות ל- 50 איש וניתן להזמין אליו שירותי קייטרינג. את הלופט שוכרים בדרך כלל ללילה והעלויות משתנות בהתאם למיקום. חשוב לברר עם בעל המקום איזה איבזור הלופט כולל ורצוי גם לראות אותו טרם ההשכרה.


 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010