כתבות נבחרות

לופט
בעבר לופטים היו מבני תעשייה שהושכרו למגורים בגלל היותם זולים ועם חלל עצום. בארץ הלופטים אינם במבני תעשייה והייעוד שלהם הוא לא למגורים אלה לקיום מסיבות, חגיגות, אירועים חברתיים וכדומה. הקונספט של המילה לופט שהוא בעצם "חלל פתוח" שומר על ייעודו ומדובר בדירות שנרכשו ועוצבו במיוחד למטרה הזו.

לחגוג בגדול
את הלופטים מאבזרים בכל מיני אלמנטים שנותנים לכל אחד שמגיע תחושה של נוחות, חופש, חזרה לילדות וביחד הכל מכתיב אירוע בלתי נשכח בחיק אנשים אהובים ויקרים. לופט סטנדרטי יכלול את הציוד הבא:
• טלוויזיה עם מסך שטוח לפחות בגודל "50 + סט רמקולים
• ערכת קריוקי מקצועית
• ספת ישיבה איכותית ומפנקת
• מטבח מאובזר בציוד חשמלי חדיש ומתקדם
• שולחנות משחק מסוגים שונים
• בריכה מקורה/ סאונה יבשה/ ג'קוזי
עם אטרקציות כאלו ורבות אחרות כל אירוע אותו חוגגים הופך להיות רגע בחיים שלא שוכחים מהר.

לבחור ולא לטעות
אתרי האינטרנט מלאים באינפורמציה לגביי לופטים שנמצאים בכל מקום בארץ ולכן יש לשקול באופן מאד הגיוני איפה הכי כדאי לשכור לופט כאשר ההתלבטות היא האם לבחור באותה עיר שבה מתגוררים או לשכור בעיר אחרת. הבחירה תהיה על פי כמות האנשים המוזמנת, היכולת של כולם להגיע למקום, המחיר וכמובן האבזור במקום.

חשוב לזכור
יש חשיבות רבה לאזור שבו יתקיים האירוע ולכן רצוי לשכור לופט במקום עם הרבה חנייה, תחבורה ציבורית וזאת לטובת האורחים שמגיעים בלי רכב או אחרי ששתו כוסית אחת או שתיים שעלולה לשבש את יכולת הנהיגה. אך עוד לפני זה, על מנת לדעת שמה שנראה באתר אכן מתקיים במציאות, כדאי ואף מומלץ להגיע למקום מספר ימים קודם ולוודא שאין פער בין המציאות לבין הפרסום.

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010