כתבות נבחרות

מקומות לחתונה קטנה
מקומות לחתונה קטנה באווירה קסומה
בעבר, יש להניח שהייתם בכל מיני חתונות ענק, עם יותר מ400 מוזמנים, בתוך אולמות אירועים ענקיים. לא פעם, חשתם מעט אבודים בחתונות הללו - לא הכרתם כמעט אף אחד, לא הספקתם לראות כמעט את החתן והכלה, ישבתם רחוק מהבמה המרכזית, ועמדתם בתור במשך שעה בבופה של האוכל. אנחנו באים להציג לכם כמובן, קונספט שונה לחלוטין - אם אתם עומדים להתחתן, מדוע שלא תבחרו מקומות לחתונה קטנה אשר יוכלו לספק לכם ולאורחים שלכם חתונה באווירה קסומה, אינטימית ומהנה מאד.

איך יוצרים אווירה מיוחדת?
ברוב המקרים מקומות לחתונה קטנה, לא יהיו בלב של עיר גדולה, ואם כן - הם יקפידו על ניתוק מוחלט מתוך העיר הזו. כלומר- הרעיון הוא ליצור מקום קסום במיוחד, שבו אתם תוכלו לבלות יחד עם האורחים בחתונה המקסימה שלכם, באווירה נעימה ונינוחה. פעמים רבות, מקומות לחתונה קטנה כוללים גם אלמנטים טבעיים רבים - ולכן יש לעתים אפשרות גם לישיבה בחוץ או קבלת פנים בחוץ, כשמזג האוויר מאפשר זאת, שכן הדבר תורם פי כמה לאווירה של החתונה הקטנה והמקסימה שלכם.

סידור הישיבה בתוך מקומות לחתונה קטנה אף הוא מיוחד ויוצא דופן. לא עוד שולחנות שרחוקים כמה מטרים אחד מהשני, כשכל אורח לא רואה את חברו. במקום זה, כל השולחנות מרוכזים באזור אחד, וקל לעבור ולגשת בין השולחנות. כמובן שאתם הזוג המאושר, תוכלו לעבור בקלות בין כל האורחים, לראות אותם בכל שלב, כאשר גם רחב הריקודים, קרובה לאזור הישיבה.

זה הזמן לבחור את המקום
כעת, רק צריך לבחור מתוך המגוון העצום של מקומות לחתונה קטנה, את המקום עבור החתונה שלכם. כדי לבחור את המקום הטוב ביותר, כדאי להתחיל לסנן מקומות לחתונה קטנה לפי המיקום שלהם, ומשם להמשיך לפי קריטריונים שונים שחשובים לכם.

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010