כתבות נבחרות

מתקשרות
מתקשרות רוחניות

אמונה או אי האמונה של אנשים במציאות הרוחנית העוטפת את עולמינו הפיזי, אינה משפיעה ואינה מבטלת את קיומה. מציאות זו קיימת, כמו גם האפשרות ליצור קשר עם ישויות ממימדים אחרים.

עוד משחר ההיסטוריה האנושית היו אנשים בעלי יכולות על טבעיות מפותחות ששימשו כמתווכים בין האנשים ובין כוחות הנסתר, בין בני התמונה לבין האלים. גם היום קיימים לא מעט אנשים כאלה, שחלקם הגדול מציעים את שירותיהם לקהל הרחב. יותר נכון לומר לקהל אנשים המבקשים לשפר את חייהם ולממש את הפוטנציאל האישי שלהם.

מתקשרת

מתקשרת רוחנית – מה היא מציעה

מתקשרת רוחנית, היא למעשה מומחית מיסטיקה המתמחה בתקשור עם ישויות ממימדים ומעולמות אחרים. אלה יכולים להיות קרובי המשפחה של המטופל שכבר אינם בחיים, מדריכים רוחניים אישיים של האדם ואפילו אלים מעולמות עליונים. ביכולתה של המתקשרת לבצע תקשור עם אותן הישויות ולקבל מהן את ההכוונה הנדרשת למטופל.

לעיתים, ישויות אלה אינן מדברות בשפה ברורה ומובנת לבן אדם רגיל, לעיתים הן גם מעבירות מסרים בצורות שונות ומשונות שאינן מובנות לנו ואילו באפשרותה של המתקשרת "לפענח" את המסרים. זה יכול להיות מסר חשוב מקרוב משפחה שנפטר העלול להציל מישהו מבני המשפחה, זו יכולה להיות עצה בבחירת מקום המגורים או מקום העבודה וזה גם יכול להיות פתרון לתעלומה ארוכת שנים.

מתקשרות רוחניות – כיצד לבחור

בכדי למצוא מתקשרות רוחניות טובות ומומלצות, חשוב מאד לקבל המלצות מחברים. וזה לא רק בכדי לוודא האם היא דוברת אמת או משהו מדבריה אכן מתגשם, אלא בעיקר בשביל לדעת האם היא מספיק קשובה לצרכים ולבקשות של אחרים. מפני שמה שאומרת המתקשרת קשה מאוד לכמת ולאמת ומה שחשוב הוא היחס שלה כלפי ה"מטופל".

בכל אופן, העצה הטובה ביותר לבחירת מתקשרות רוחניות טובות היא ללכת בעקבות האינטואיציה. קיימים מצבים בהם הישויות העליונות כבר בחרו מתקשר מתאים דרכו אפשר יהיה להעביר לנו את המסר ואנו רק צריכים בעזרת תחושת הבטן לזהות אותו.

מתקשרות רוחניות – אפשר גם ללמוד


מסתבר שכישורי התקשור הם לא בהכרח כישורים מולדים, אלא כאלה שנרכשים גם במהלך עבודה מאומצת ותרגול רב. רוב בני אדם אינם מודעים לקיומם של הכישורים הללו ולא מודעים לעובדה כי בעזרת הכוונה נכונה ולימודים יסודיים בתחום, גם הם יכולים להיות מתקשרים.

כל מה שצריך לעשות זה לפנות אל מומחי תקשור מובילים שמציעים מסגרות לימודיות שונות ולהתחיל להיות מחובר לאני הפנימי שלנו.
 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010