כתבות נבחרות

פוליש לרצפה
אחד הדברים שאנו שומעים הרבה בפרסומות בטלוויזיה הוא פוליש לרצפה. אז מה זה בכלל אותו פוליש לרצפה ומה סגולותיו?

מי אתה פוליש לרצפה?
פוליש לרצפה הוא תהליך בו ישנה הברקה וניקיון של הרצפה כך שהיא תיראה חדשה ומבריקה. תהליך זה קורה בבתים רבים שרוצים לרענן את מראה הבית ולתת לו ניצוץ. לא צריך להחליף מרצפות כדי לתת לבית אווירה רעננה וצעירה אלא מספיק לבצע ניקיון יסודי שיכלול את הפוליש. התוצאות הן מידיות ואם עושים את הדבר נכון ובצורה יעילה לא נאמין שדבר כה קטן שינה כל כך הרבה. פוליש לרצפה הוא אינו תהליך מסובך וניתן לקרוא עליו רבות ואפילו לבצע אותו לבד ללא עזרה מבעל מקצוע מנוסה.

חפשו את המבצעים
חברות ניקיון רבות מציעות את שירותיהן שכולל את הפוליש לרצפה. כדאי מאוד לבצע סקר שוק רחב ולבדוק טוב האם יש לחברות מסוימות מבצעים שיכולים להוזיל את העלויות של השירותים או שיכללו גם את הפוליש לרצפה כך שנרוויח פעמיים. הפוליש מוסיף המון לנראות ועושה את ההבדל בין 'סתם' לניקיון שכולם יראו מיד כשהם ייכנסו לבית.

סוגי פוליש לרצפה

ישנם מספר סוגי פוליש לרצפה שמתאימים למרצפות שונות. זאת הודות לסוגי הבנייה שמהם מורכבים בתים שונים, ישנם מרצפות משיש, ישנן מרצפות ישנו יותר, טרצו, וישנו ריצוף מפורצלן או גרניט. קיים גם ריצוף מחרסינה שנמצא בדרך כלל בשירותים או במטבח וגם לא יש סוג פוליש מסוים שבו נצטרך להשתמש. חשוב מאוד להתאים את סוג הפוליש כדי שלא יהיו טעויות ולכן גם אם מבצעים את הדבר בצורה עצמאית חשוב לקרוא ולהבין ידע מינימלי בתחום או להיעזר ולשאול מישהו שכבר עשה את זה, אימא, דודה או לקרוא מעט באינטרנט.
 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010