כתבות נבחרות

צימרים למשפחות בדרום
צימרים למשפחות בדרום – יופי המדבר

חופשה משפחתית מזמנת לכם פסק זמן משגרת החיים המתישה, ומאפשרת לכם להתכנס עם כל בני המשפחה באזור כזה או אחר בארץ ובמתחם פרטי משלכם, וליהנות מכמה ימים של שקט ושלווה יחד עם כל בני המשפחה, קטנים וגדולים. השאלה היא לאן כדאי לנסוע ?

אם אתם אוהבים חופשות משפחתיות במדבר תוכלו למצוא צימרים רבים בדרום שיוכלו לשמש אתכם כמקום נופש ובסיס יציאה לטיולי מדבר רבים. צימרים למשפחות בדרום מצויים בכל רבי דרום הארץ החל מצפון הנגב דרך ערד ומצדה ועד לאילת. צימרים למשפחות בדרום, בדומה לצימרים בצפון, מאובזרים בכל הנוחות המתבקשת ובכל אחד מהם יש מזגן וכל יתר האביזרים הדרושים .

צימרים למשפחות בדרום – אירוח בדואי

אירוח בדואי בנגב הוא צורת אירוח מיוחדת במינה. ניתן להתארח באוהל בדואי גדול שבו ישנות מספר משפחות יחד על מחצלאות ומזרונים, אבל יש גם אפשרות להזמין צימרים למשפחות שנמצאות במתחם האירוח. צימרים אלה מיועדים למשפחות וכוללים שני חדרים ומטבחון להכנת אוכל. לצימר יש מרפסת שעליה ניתן לאכול ארוחות משפחתיות וניתן להשתמש במתקני המתחם הבדואי שבסמיכות .

צימרים למשפחות בדרום – אטרקציות שונות

כשיוצאים לחופשה בנגב ניתן ליהנות ממספר אטרקציות נהדרות. ממתחמי האירוח הבדואי יוצאים טיולי גמלים או טיולי ג'פים מודרכים בסביבה וזו חוויה נהדרת לכל המשפחה. בנוסף קיימים מסלולי טיול רגליים או מסלולי טיול עם רכב 4X4. במתחם הבדואי ניתן להשתתף בארוחה בדואית מסורתית ולקבל הסברים על אורח החיים הבדואי המסורתי .

צימרים למשפחות בדרום – במחיר מוזל

גם בדרום הארץ, כמו במרכז ובצפון, עונת התיירות הבוערת היא הקיץ ותקופת החגים, אך מכיוון שבמדבר מזג האוויר מתאים לחופשה כל השנה, מי שמזמין צימר למשפחות בדרום בעונת החורף יזכה להנחה במחיר. בנוסף לכך תמיד ניתן למצוא צימרים למשפחות בדרום ברגע האחרון והמחירים של אלה גם הם זולים מהמחיר הרגיל. כדי למצוא צימרים למשפחות בדרום יש להכנס לאתרי האינטרנט השונים ולבדוק את ההיצע בכל זמן נתון, להשוות מחירים ולבחור את המתאים ביותר עבורכם .
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010