כתבות נבחרות

קוסטה בראווה

קוסטה בראווה הינה רצועת חוף אשר משתרעת לאורך מאה וחמישים קילומטרים. רצועת חוף זו ממוקמת בחופי ספרד, במדינת קטלוניה השוכנת בדרום ספרד. רצועת חוף זו היא היפה ביותר שבחופי ספרד ומושכת אליה תיירים רבים. הן בעקבות יופייה המרהיב והן בעקבות האקלים הנוח השורר בחוף זה בכל ימות השנה כמעט.

קוסטה בראווה – החוף הפראי

משמעות השם קוסטה בראווה הינו – חוף פראי. שכן רצועת חוף זו מכילה בתוכה מפרצונים קטנים הנושקים להרים הממוקמים על קו החוף. מפרצונים אלו צלולים וכחולים כאשר מזג האוויר רגוע אך גועשים ושוצפים כאשר מזג האוויר סוער. המפרצונים מעניקים לחוף מראה פראי ואקזוטי ומכאן לקוח שמו של חוף זה, החוף הפראי.

איזור קוסטה בראווה הוא איזור תיירותי מצליח ומשגשג בעקבות המראות המיוחדים הקיימים באזור זה. כפרי הדייגים השוכנים לאורך החוף נוסכים בעיר אווירה עתיקה עם טעם של פעם. התיירים אוהבים את האווירה הזו כיוון שהיא מעניקה שלווה ורוגע שאין בחיי העיר ההומים.

קוסטה בראווה מאופיינת גם באתרי תיירות מפורסמים רבים, למשל: מוזיאון דאלי של הצייר סלבדור דאלי המפורסם. מוזיאון זה מיוחד מאוד ובהחלט שווה בדיקה. חובבי הז'אנר שבנינו יסכימו כי מוזיאון דאלי הוא יחיד מסוגו ואין שני לו.

קוסטה בראווה - חופשה אמיתית, שלווה ורוגע

אם אתם מחפשים קצת הפסקה מחיי העיר הרועשים, מהחיים סביב השעון ללא הפסקה, בואו ליהנות מחוויה קסומה, חוויה של צבעים וסגנונות , חוויה של נופש ומרוגע באזור זה אשר יש בו הכול.כמו כן, קוסטה בראווה הינה עיר רומנטית ביותר אשר עוטפת אתכם באהבה וחמדה מתחילת הטיול ועד סופו.

ואם בכל זאת, קצה נפשכם ברוגע ובשקט ואתם קצת מתגעגעים לחיים ההומים, חיי הלילה של קוסטה בראווה עמוסי פעילות: בארים ומסיבות, בתי קפה ומסעדות. מוזיקה סוערת במגוון סגנונות, מוזיקת ג'אז ופופ, מוזיקה קלאסית ומסיבות ריקודי פלמנקו סוערות עד אור הבוקר. רק תבחרו ותיהנו!

בקוסטה בראווה יש בתי מלון מפוארים, מפנקים ויוקרתיים ברמות שונות. בתי המלון פרושים לאורך החוף ומחלונם נשקף נוף מדהים, העוצר נשימה.

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010