כתבות נבחרות

ריסוס

ריסוס נגד חרקים ונגד מכרסמים


הנושא של חרקים ומזיקים הפך בשנים האחרונות למטרד של ממש, ואנו עדים ל"ביקורים" חוזרים ונשנים של מזיקים ברחבי הבית שלנו, בעיקר בעונת הקיץ, אך גם לא מעט בעונות אחרות. אין כל צל של ספק, כי על מנת להגן על הבית או המשרד מפני פלישה של חרקים ומזיקים, יש לבצע מדי שנה ריסוס בצורה מקצועית ביותר. ריסוס נועד לא רק על מנת לטפל בבעיה הקיימת, אלא גם על מנת למנוע את הופעת הבעיה או לפחות לעכב אותה מלקרות כה מהר. אין זה סוד, כי בזכות סוגי הריסוס השונים ניתן לטפל ביעילות בכל סוגי החרקים והמזיקים בלי שהדבר יפריע בצורה כל שהיא למהלך שגרת החיים בבית.סוגי ריסוס שונים


חומרי ריסוס ושיטות ריסוס שונות יבטיחו תוצאות מרביות. יש חומרי ריסוס המיועדים לשימוש ביתי ויש חומר ריסוס מקצועי שנמצא בשימוש רק אצל מדבירים מקצועיים. על מנת לבצע ריסוס מקצועי צריך ידע והיכרות עם החומרים וגם מכשירי ריסוס מקצועיים על מנת שלא לגרום נזק לסביבה. בנוסף, ברוב המקרים חומרי הריסוס הנמכרים בסופרים לא פותרים את הבעיה ביסודיות והחרקים חוזרים לאחר זמן מה.


תהליך ביצוע ריסוס

תהליך ביצוע הריסוס מושפע מהמקום שאליו הוא מיועד, חומרת המצב וסוג המזיקים. בדרך כלל בהגעתו למקום העבודה, מדביר יבדוק את השטח ואת חומרת המצב ויעדכן אתכם לגבי חומר ריסוס שנדרש על מנת לטפל בבעיה ביסודיות. הוא יסביר לכם אודות כללי הזהירות ובמידה ויהיה צורך להוציא מהבית דברים רגישים או בעלי חיים, הוא יעדכן על כך לפני תחילת ביצוע המשימה. לאחר מכן מדביר יכין את השטח, ילבש אמצעי מיגון במידת הצורך ויבצע את הריסוס.


שירותים נלווים לשירותי ריסוס

שירותי ריסוס הם רק חלק מעבודות ושירותים שמציעים המדבירים המקצועיים. לפעמים שירותי הדברה וריסוס כוללים גם ניקוי השטח המטופל ולפעמים יידרש להציב מלכודות. במידה ומדובר על בתים פרטיים יתכן וידרשו שירותי ריסוס בשטחים שמחוץ לבית ואם מעוניינים בכך, אפשר גם לבקש לבצע ריסוס באמצעות חומרים ידידותיים לסביבה.
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010