כתבות נבחרות

שיעורים פרטיים בGMAT
מבחן ה-GMAT בישראל
מבחן ה-GMAT הוא מבחן שנערך כמה מועדים בשנה בישראל ובו נבחנים אלו המעוניינים להתקבל לתואר שני במנהל עסקים בארץ או בחו"ל. מדובר במבחן שנהגה ונכתב בארצות הברית ומשמש כמבחן בינלאומי שתוצאותיו תקפות לכלל המוסדות המלמדים מנהל עסקים כתואר שני, הן בישראל והן בארצות הברית. מבחן ה-GMAT הוא מבחן מאתגר, המתבצע כולו באנגלית ובוחן יכולות מילוליות של הנבחן כמו גם יכולות מתמטיות בסיסיות ויכולת ביטוי בכתב. משום כך, הנבחנים נאלצים להתכונן בצורה מקיפה ואינטנסיבית לקראת המבחן, כאשר הדרכים הפופולריות להכנה הן קורסים של GMAT או שיעורים פרטיים בGMAT.
יתרונות וחסרונות של דרכי ההכנה למבחן

רוב האנשים הניגשים ללמידה לקראת מבחן ה-GMAT הם אנשים יחסית מבוגרים שכבר עברו מבחן או שניים בחיים שלהם ומכירים את יכולות הלמידה שלהם ואת העדפותיהם. כך, כל אחד מהנבחנים יודע שלא לכולם מתאימה דרך הכנה מסוימת, ומה שהיה טוב לחבר שלך לא בהכרח יהיה אפקטיבי עבורך. באופן עקרוני, אנשים המעדיפים ללמוד בקבוצה, עם לוח זמנים מסודר ועם מורים ותיקים ומנוסים, ימצאו את עצמם יותר במסגרת של קורס GMAT. לעומתם, אנשים המעדיפים ללמוד באופן עצמאי אולם זקוקים להכוונה ולתרגול מסודר על ידי איש מקצוע, ימצאו כי דווקא שיעורים פרטיים בGMAT היא דרך ההכנה המתאימה ביותר עבורם.

אל תתפשרו על האיכות
מבחן ה-GMAT הוא מבחן משמעותי וקובע גורלות ויחד עם זאת הוא גם קשה ומאתגר בצורה יוצא דופן. לכן, גם אם בחרתם בקורס GMAT וגם אם בחרתם באופציה של שיעורים פרטיים בGMAT, אל תתפשרו על האיכות של המורה, גם אם המשמעות של כך היא לשלם יותר. רק מורה שמכיר את הבחינה היטב וניחן ביכולות הוראה טובות יוכל לסייע לכם.
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010