כתבות נבחרות

תיק למחשב נייד
איזה תיק מתאים למחשב?

מחשב נייד הוא מחשב שניתן לשאת ממקום למקום, בכדי לשאת את המחשב חשוב לבחור בקפידה תיק למחשב נייד. ניתן לבחור בין תיק צד, תיק גב, טרולי למחשב נייד ותיק מהודר לאנשי עסקים. שימוש במחשבים ניידים נפוץ בעיקר בקרב סטודנטים ואנשי עסקים. הם נוהגים לשאת את המחשב בכל שעות היום ולכן זקוקים לתיק חזק ונוח.

מחשב נייד ממוצע שוקל כ-2.5 קילוגרמים, כאשר נושאים את המחשב באופן קבוע מדובר במשקל משמעותי. ישנן גם מחשבים ניידים קלי משקל אך לרוב מדובר במחשבים יקרים בצורה משמעותית או מחשבים בעלי מסך קטן ומעט יכולת. תיק למחשב נייד הוא תיק חזק, עמיד לחדירת מים, מרופד ונוח לנשיאה. כאשר רוכשים תיק למחשב חשוב לבחור תיק נוח לנשיאה שמעניק למחשב הגנה מפני מכות ונזקים.

לא מתפשרים על עיצוב


ניתן למצוא היום בשוק מגוון רב של תיקים בצבעים שונים ומגוון עיצובים. ישנם תיקים צבעוניים בעלי עיצוב צעיר שמתאימים לסטודנטים וקהל יעד צעיר וישנם תיקים בעלי מראה יוקרתי ורשמי אשר מיועדים לאנשי עסקים וקהל יעד מבוגר יותר. מחשבים ניידים ניתן למצוא במגוון גדלים ובהתאם לכך גם את התיקים. בעבור מחשב נייד גדול כדאי לבחור תיק גדול ונוח לנשיאה, מחשב גדול הוא גם מחשב כבד. תיק גב למחשב נייד יהווה פתרון מצוין בעבור מחשבים כבדים, את המחשבים הקטנים ניתן לשאת בתיק צד קטן ומעוצב.

כמה זה עולה?

תיק למחשב נייד ניתן לרכוש בטווח מחירים משתנה. תיקים פשוטים לסטודנטים ניתן לרכוש במחירים של 150-300 שקלים. תיקים יוקרתיים בעבור אנשי עסקים הם תיקים מהודרים עשויים עור או דמוי עור, טווחי המחירים של התיקים נע סביב 300-600 שקלים. רכישת תיק איכותי מבטיחה עמידות ושימוש לאורך שנים רבות. כאשר רוכשים תיק במחיר זול יש לבדוק את חוזק הידיות, ריפוד ההגנה למחשב ועמידות מפני מים. כל תיק למחשב נייד צריך להעניק הגנה למחשב ולמנוע טלטולים ומכות ככל הניתן. המחשב הוא מוצר יקר ערך ולכן מומלץ לבחור תיק חזק, יציב ואיכותי.

איפה קונים תיק למחשב?

תיקים ניתן לרכוש בחנויות לתיקים ברכבי הארץ וברשתות המובילות למכשירי כתיבה וציוד משרדי. בעבור חובבי הקניות ברשת ניתן למצוא מגוון תיקים גם בחנויות ברחבי הרשת. כאשר רוכשים תיק למחשב נייד או כל תיק אחר מומלץ למדוד את התיק ולבחון את נוחות השימוש וחומרי הגלם. חשוב לבדוק האם המחשב שלכם נכנס בקלות לתיק וזוכה להגנה בתוך התיק. פרט למחשב חשוב כי יהיה דיי מקום בתיק גם לציוד הנלווה של המחשב ולמסמכים, מחברות וספרים.
 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010