כתבות נבחרות

GMAT
מה יכול להיות יותר טבעי מאשר לעשות תואר ראשון במנהל עסקים ואז להחליט שאתם רוצים להמשיך לתואר שני? יחד עם זאת, לא קל לעשות את זה ובהחלט צריך לחשוב איפה רוצים ללמוד ובעיקר אך אפשר להתקבל ללימודים. אם ההחלטה שלכם היא לנסוע לארצות הברית וללמוד שם את התחום יהיה עליכם לעשות מבחן GMAT וגם לעבור אותו בהצלחה, ובהחלט כדאי לכם להחליט כמה עכשיו איך אתם רוצים ללמוד לקראת המבחן הזה.

מדוע המבחן מורכב ולא פשוט?
מבחן GMAT זה מבחן הכניסה ללימודים באוניברסיטאות בארצות הברית, והסיבה העיקרית שלא קל להתמודד איתו היא שהוא מיועד למי שמגיע ממערכת החינוך האמריקאית. באופן כללי מבחן GMAT מקביל למבחן הפסיכומטרי שאנשים צריכים לעשות לפני שהם מתחילים ללמוד בישראל, אך בפועל לא קל להתמודד עם המבחן הזה עבור מי שאינו אמריקאי.

האם עדיף ללמוד לבד?
אתם יכולים, וצריכים, לבחור איך ללמוד עבור מבחן GMAT, והשאלה היא האם ללמוד לבד לקראת המבחן הזה או לא. למידה עצמאית כמובן יכולה להיות הרבה יותר זולה מאשר להירשם ללימודים של קורס GMAT, אך לא לכולם זה יכול להתאים. כל דבר שאתם לומדים לבד דורש מכם לא מעט משמעת עצמית והשקעה, ולכן זה מסביר מדוע כל כך הרבה אנשים מעדיפים בסופו של דבר לעשות קורסים מקצועיים.

איפה ניתן לעשות קורסים כאלה?
קורס של מבחן GMAT אתם יכולים לעשות היום בלא מעט מקומות, כי למעשה הביקוש לכך הוא וגדל עם השנים. יחד עם זאת, ולמרות שהקורס הזה זמין בהרבה אזורים בישראל ובהרבה בתי ספר, בהחלט כדאי לכם לבדוק לאיזה מקום אתם נרשמים כי חבל לשלם מחיר מוגזם מידי עבור קורס ההכנה לבחינה.
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010