כתבות נבחרות

כסא מנהלים

כסא מנהלים הוא בעל מראה מרשים ויוקרתי, נוח לישיבה ממושכת ומתאים לאנשים שעובדים שעות רבות בעבודה משרדית, בין אם הם מנהלים או לא. מנהלים רבים אוהבים לרכוש את הכסא הזה ששמו ומראהו הפכו לסמל סטאטוס. כסא מנהלים יכול להיות עשוי מעור אמיתי, דמוי עור או בד, משולב עם עץ או ניקל. ישנם כסאות אורטופדיים התומכים בצוואר ובגב וכוללים מושב אנטומי בכדי שתתקבל חלוקה אחידה של משקל. יש הבלטה במשען הכסא המעניקה תמיכה מרבית לגב התחתון. בנוסף רוב הכיסאות מצוידים בידיות מתכוונות ומנגנון המאפשר את שינוי זווית הכסא, שינוי גובה המשענת, אפשרות להרחקה של משענת הגב, נדנוד של הגב והמושב ונעילתו במצב זה.

כסא מנהלים הוא נוח ולכן מתאים לאנשים שעובדים למשך שעות רבות מול המחשב או בעבודה משרדית. הכסא משדרג את מראה המשרד ויוצר אווירה יוקרתית, אלגנטית ומכובדת. מי שהתרגל לעבוד על כסא טוב לא יוכל לחזור לכסא רגיל ופחות נוח.

כסא מנהלים איכותי

כסא איכותי מעניק תמיכה אורתופדית מושלמת לגב
וכולל מנגנון לבלימת זעזועים. הבסיס של כסא מנהלים מצויד בגלגלים רחבים המעניקים לו יציבות וניידות. הכסא בעל ידיות מרופדות ונוחות עם ריפוד הניתן להסרה. ישנם כסאות מנהלים עם ריפוד רשת איכותי המשולב בשלדת מתכת עם גימור של ניקל למראה מודרני. כסא מדגם אחר הוא שילוב של עור אמיתי ורשת למראה מעניין ומיוחד. הריפוד של הכסא במשענת ובידיות הוא למטרת נוחות וגם להרגעת אזור הכתפיים והצוואר.

כסא מנהלים מגיע בשלל עיצובים, צבעים, גבהים וסגנונות וכל אדם יכול להתאים את הכסא לאופיו, לשאר הריהוט במשרדו, לאופי של עיסוקו ועוד. כסא עור משדר סמכותיות, רצינות וסגנון קלאסי לעומת כסא מנהלים מבד המשדר אווירה נינוחה ומשוחררת יותר. מבחינת תמיכה, הכסא צריך להיות מותאם למבנה של הקונה ומידת הצורך שלו בתמיכה בגב, גובהו וצרכיו. כסא אורתופדי ונוח חשוב ביותר ליכולת לעבוד שעות ארוכות בנינוחות ובריכוז מבלי שהצוואר ייתפס וללא כאבי גב.

חשוב לבחור כסא מנהלים העשוי מחומרים איכותיים שיהיה עמיד לאורך זמן. חשוב שהכסא יהיה בעל ניידות חלקה ויציבות מקסימאלית. רכישת כסא איכותי ואורתופדי מבטיחה מניעה של בעיות גב, עבודה בצורה נינוחה ומראה יוקרתי למשרד. כדאי לרכוש את הכיסאות מחברות מקצועיות המתמחות בתחום של כסאות מנהלים. חברות אלו מכירות את צרכי הלקוחות והעסקים שלהם ויתאימו לכם כסא בצורה מדויקת. חשוב לנסות סוגים שונים של כסאות ולראות מה הכי מתאים לכם. את הכסא ניתן להרכיב לבד בקלות או להזמין הרכבה.
 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010