כתבות נבחרות

ארונות הזזה
ארונות הזזה לכל חלל בבית
כל חלל בבית צריך להיות מסודר ועבור רבים סדר הוא עניין מאתגר במיוחד. הסיבה שהסדר הוא אתגר לרבים היא שעם השנים כולם נוטים לאגור עוד ועוד חפצים ובמקביל הבית לא גדל והמקום לאחסן הולך ומצטמצם. שני הנתונים הללו דורשים מציאת פתרונות שמתאימים לסביבה הביתית כמו למשל ארונות הזזה שיכולים להשתלב נפלא בכל סביבה.

במה מיוחדים הארונות
רוב הארונות שאותם שמים בבית כריהוט וכדי שיהיה מקום לאחסון הם ארונות שהדלתות שלהם נפתחות לתוך חלל החדר. בארונות מסוג הזזה הדלתות נפתחות לצדדים וכך הן מאפשרות ליהנות ממקסימום מקום בחדר. כאשר הדלתות נפתחות אל תוך החדר יש צורך שכל שאר הרהיטים יהיו במרחק מספיק כדי לעבור אבל זה נחסך כשמדובר בארונות שהדלתות פונות לצדדים. לכן, ארונות אלו יכולים להתאים גם למקומות צרים כמו למשל גם במסדרונות. מבחינת העיצוב של הארונות, אפשר למצוא צבעים שונים וחומרים שונים של ארונות ולבחור את אלו שמתאימים לעיצוב הרצוי בחלל. כך גם מבחינת הפנים של הארונות, החלוקה הפנימית יכולה להשתנות בהתאם לצורך של המקום.

התאמה עיצובית של הארונות לחלל
ארונות הזזה יכולים להיות בעלי השפעה עיצובית בחלל. הארונות יכולים לשנות את הנראות של החלל כולו ולכן חשוב מאד לחשוב כיצד החלל אמור להיראות ורק אז לבחור את העיצוב של הארונות.

התייחסות לחלוקה הפנימית של הארונות
בבחירת ארונות הזזה חשוב לבחון גם את החלוקה הפנימית. לכל חלל יש צורך בפתרון אחסון מסוג שונה ולכן חשוב מאד לבחון קודם כול את החלל שבו עומד להיות מונח הארון, לחשוב איזה שימוש יהיה לו ומה יאוחסן בו ורק אז לבחון את הארונות ולבחור את החלוקה הפנימית הטובה ביותר.
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010