כתבות נבחרות

אתר הכרויות לגייז
שיתוף מידע בתוך אתר הכרויות לגייז
אתרי היכרויות מחייבים את המשתמשים למסור מידע אישי. מי שמעוניין להפיק את המרב מהאתר ולהכיר דרכו אנשים חדשים צריך להקפיד על מסירת מידע מחמיא, רלוונטי וכמובן עדכני ואמין. יחד עם זאת, חשוב להכיר את המשמעות של שיתוף מידע בכל אתר הכרויות לגייז. שיתוף לא נכון עלול לגרור השלכות רבות וליצור נזקים בלתי הפיכים. מידע הנמצא ברשת האינטרנט נשאר בתוכו לנצח. לא תמיד קל למחוק מידע שהועלה בטעות או לבצע שינויים.

הדבר החשוב ביותר הוא לבדוק מה הצורך במידע ספציפי. תהליך ההרשמה של אתר הכרויות לגייז דורש פרטים מינימאליים כגון גיל, מקום מגורים, תחביבים והעדפות אישיות. יש אתרים בהם המידע רחב יותר ומתייחס גם לתכונות אישיות. אדם המעוניין להירשם באתר צריך לבדוק האם המידע שהוא מעביר רלוונטי לצרכים שלו והאם הוא באמת חיוני. אפשר גם להשוות בין אתרים ולבדוק מה מקובל לתת ומה פחות נפוץ.

היכרות עם אדם זר
סוגיה לא פחות חיונית עבור שיתוף מידע בתוך אתר הכרויות לגייז מתעוררת כאשר מכירים אדם חדש. בשלבים הראשונים של ההיכרות אין סיבה להעביר לאותו אדם זר את כל הפרטים האישיים. אפשר לבקש לנהל שיחות באמצעות צ'אט ייעודי, להעביר את ההיכרות לפורום מסוים או אפילו לנהל שיחת טלפון. כל אחת מהדרכים הללו מבטיחה היכרות עמוקה יותר ומונעת עוגמת נפש.

אי אפשר להתעלם מכך שהמטרה של אתר הכרויות לגייז היא לקרב בין אנשים. אתר הכרויות לגייז משתמש באלגוריתם משוכלל על מנת להציע התאמות ולערוך היכרויות. מבחינת הרשומים לאתר, היכרות מוצלחת באה לידי ביטוי במפגש אישי ואולי גם במערכת יחסים. עם זאת, אין לוותר על הנושא של שמירת הפרטיות.

 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010