כתבות נבחרות

אתר הכרויות לדתיים
אתר הכרויות לדתיים אינו שונה במהותו מכל אתר הכרויות רגיל, למעט קהל היעד שהוא פונה אליו, ולכן נעסוק פה באיכות התמונה אשר תציג אתכם בתוך אתר הכרויות לדתיים. בדרך כלל נהוג לחשוב שבשל השוני בקהלים השונים הנמצאים בתוך אתר הכרויות לדתיים, לעומת כאלה אשר נרשמים באתר הכרויות רגיל, הכללים אשר חלים על אתר הכרויות רגיל אינם תופסים כאשר מדובר על אתר הכרויות לדתיים, אך הדבר אינו כך בכלל.

אחד הדברים אשר נמצאים בבסיס המשותף לאתרי הכרויות ללא קשר למי ולאיזה מגזר הוא פונה, זו העובדה שלכולם ישנה חשיבות רבה לתמונה אשר מייצגת אתכם. כולכם בני אדם אשר רגילים לשפוט בני אדם ולהתרשם לפי מראה עיניים. גם על אתר הכרויות לדתיים אשר בו מושם דגש על ערכים פנימיים, אורח חיים, רקע משפחתי ואותם מאפיינים אשר עוזרים בתוך אתר הכרויות לדתיים לנסות למצוא את השידוך הטוב ביותר.

תמונה אחת שווה אלף מלים
הנכנסים אל אתר הכרויות של דתיים יתרשמו מכם על ידי התמונה. זו עובדה שכאשר למשתמש באתר הכרויות אין תמונת פרופיל, הוא זוכה להרבה פחות פניות לעומת משתמש עם תמונת פרופיל. הדבר לא קשור רק להתרשמות ממראה עיניים, אלא גם לאמינות של אותו משתמש. לכן ישנה חשיבות רבה לבחור תמונה שתשקף אתכם בצורה המיטבית, לא רק מבחינת המראה, אלא שהיא תביע עליכם מסר כל שהוא. במידה וקשה לכם לבחור עבורכם את התמונה המתאימה אשר תופיע בתוך אתר הכרויות לדתיים – רצוי ומומלץ שתיעזרו באדם שקרוב אליכם שמכיר אתכם היטב, על מנת שיסייע לכם בבחירת התמונה האידיאלית עבורכם. אחד הדברים החשובים בפתיחת כרטיס בתוך אתר הכרויות לדתיים זה להבהיר את העקרונות שלכם במציאת זיווג.
 
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010