כתבות נבחרות

גדר לחצר
כל אחד שהוא בעל חצר, בין אם בביתו הפרטי או בבית העסק שלו, מבין את חשיבות הגדר לחצר, הן ברמת הבטיחותית וביטחונית והן ברמה האסתטית. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של גדרות לחצרות, מחומרים שונים, סגנונות שונים ומנגנוני בטיחות שונים. כל שנותר הוא רק לבחור.

סוגי הגדרות השונים

כיום בשוק, בדומה לכל דבר אחר כמעט, ניתן למצוא שפע אדיר של גדרות לחצרות. תוכלו למצוא גדרות מפלסטיק, ממיני מתכות וברזלים, מעץ ומחומרים סינתטיים שונים. לכל חומר יש יתרונות וחסרונות ובבואכם לבחור את הגדר האידיאלית ביותר עבורכם, עליכם לקחת בחשבון מספר מאפיינים המשפיעים על סוג הגדר שתעבוד טוב ביותר עבורכם. למשל, אקלים הוא מאפיין מהותי אשר משפיע מאד על "התנהגות" הגדר. גדר לחצר מעץ לדוגמא, באקלים המאפיין את מישור החוף (אוויר רווי בלחות וטמפרטורות גבוהות מרבית ימות השנה), עשויה להתנפח, לדהות בצבעה, להירקב ולהיהרס כליל. לכן, בבואכם לבחור גדר לחצר, כדאי מאד להתייעץ עם מומחים אשר ידעו להכווין אתכם לסוג החומר המתאים ביותר עבור הצרכים שלכם ועבור מיקום הגדר.

חשיבות הגדר- אסתטיקה ובטיחות

לגדר לחצר שתי משמעויות עיקריות וחשובות במיוחד- הראשונה בהם, האסתטיקה. גדר לחצר תוחמת את איזור ביתכם או בית העסק שלכם באופן כזה שניתן להבדיל בין אזורכם הפרטי לבין האזור החיצוני. כך תוכלו למעשה לתכנן נכון וחכם יותר את החצר עצמה מבחינה אסתטית. מלבד זאת, לגדר עצמה יש חשיבות אסתטית והיא יכולה להוסיף הרבה למראה הכולל של החצר כולה. לצד זאת, לחצר חשיבות רבה מבחינת בטיחות. הגדר מונעת כניסה של פולשים לא רצויים לשטח שלכם, בייחוד אם בחרתם בגדר בעלת אינדיקציות לפלישה או בגדר חשמלית למשל. גדר לחצר הכרחית לבית בעל חצר.

© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010