כתבות נבחרות

גייז הכרויות
אין ספק שהעולם שבו אנחנו חיים שונה מאוד לעומת מה שהוא היה לפני עשרות שנים. אפשר לראות את זה בתחום הטכנולוגיה בצורה ברורה, אך האמת היא שזה לא התחום היחיד שבו רואים זאת. עוד תחום שניתן לחוש בו את השינוי זה התחום של גייז הכרויות, כי בנושא של גייז הכרויות יש היום הרבה יותר אפשרויות מאשר בעבר.
גייז בפריפריה
אם בעבר אנשים שהיו הומואים או לסביות וגרו בפריפריה, בין אם זה בכרמיאל ובין אם זה בכל עיר אחרת הרגישו שהם לבד ושאין להם סיכוי להכיר גייז כמוהם, הרי שהיום זה כבר לא כך. היום בתחום של גייז הכרויות כל מה שצריך לעשות הוא רק להפעיל את המחשב, את הטאבלט או את הטלפון הנייד, ומייד אפשר יהיה למצוא הרבה מאוד אתרי אינטרנט שעוסקים בנושא של הכרויות גייז.

למה כדאי להכיר אונליין?

ראשית, כדאי לדעת שגם אנשים שאינם מהקהילה ההומו – לסבית נוהגים היום להכיר אחד את השני אונליין באחד מאותם אתרי הכרויות מומלצים, ושנית, בתחום של גייז הכרויות זה הרבה יותר נוח. אומנם העולם שלנו פתוח והשתנה, אך עדיין יש הבדל בין בחור שמנסה להתחיל עם בחור ובין בחור שמנסה ליצור קשר עם בחורה, ולכן באינטרנט זה יותר קל לרוב האנשים.

האם זה דורש השקעה כלכלית?
לא בכל אתר הכרויות לגייז צריך לעשות מנוי שעולה כסף, כי בהרבה מהמקרים אפשר לעשות מנויים כאלה בחינם. עם זאת, לרוב כאשר עושים מנוי בכסף אפשר ליהנות מיותר אופציות ומיותר תקשורת עם החברים האחרים, כך שבהחלט כדאי לשקול את זה. זה תלוי לאיזו מטרה אתם רוצים להכיר אנשים ומה בדיוק אתם מחפשים, אך באופן כללי כן כדאי לעשות מנויים.
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010