כתבות נבחרות

הכרויות גייז
כל האופציות של הכרויות גייז
גברים ונשים המעוניינים לערוך הכרות רומנטית עם בני מינם יכולים לבחור שיטות שונות. השיטה הנפוצה ביותר היא שימוש באתרי אינטרנט. יש אתרי אינטרנט ייעודיים עם מגוון רחב של אופציות עבור הכרויות גייז. היתרון של אתרי אינטרנט הוא שמירה על דיסקרטיות ואינטימיות, כמו גם מתן פלטפורמה אידיאלית להחלפת רשמים וחוויות. אתרי האינטרנט נגישים עבור גייז בכל רחבי העולם ולעיתים קרובות הכרות המתבצעת דרכם מסתיימת במערכת יחסים ארוכת טווח.

שיטה לא פחות פופולארית עבור הכרויות גייז באה לידי ביטוי בהפניה של חברים או בני משפחה. הכרויות גייז מן הסוג הזה יכולות להיות במסגרת פגישה עיוורת או כחלק מפגישה חברתית גדולה יותר. היתרון של היכרות דרך חבר או חברה הוא איסוף ידע מוקדם. בהכרויות אלו אין סיבה לחשוש היות ולא מדובר על מפגש בין אנשים זרים.

בילויים והעדפות אישיות
אי אפשר לדבר על הכרויות גייז מבלי להזכיר את מקומות הבילוי. גברים ונשים המעוניינים להכיר אנשים חדשים עם העדפות מיניות דומות צריכים לצאת לבלות. קל יותר להכיר אנשים כאשר יוצאים מהבית, מבלים בפאבים או ברים ומגיעים למסיבות. בילויים מקלים על המפגש עם אנשים חדשים והם תורמים לשבירת הקרח. רבים מעדיפים לערוך הכרויות גייז בתוך מסיבות או מועדונים מאשר להגביל את עצמם למסעדות ובתי קפה.

בסופו של דבר, העדפות אישיות הן אלו שעוזרות לנו להחליט איך ומתי להכיר אנשים חדשים. מהבחינה הזו אין הבדל בין גייז לבין סטרייטים. כולנו חוששים לעיתים מיצירת קשרים רומנטיים ולכן מדובר על סוגיה סבוכה. מצד שני, אפשר לחסוך הרבה מבוכה במידה ושומרים על ראש פתוח. לעיתים האהבות הגדולות ביותר מגיעות דווקא מהמקום הכי פחות צפוי.
© כל הזכויות שמורות ל Pencil - אין להעתיק מאמרים מהאתר. 2009-2010